Ocena wątku:
1.8T brać czy nie ?
06-03-2017, 18:42
Post: #11
RE: 1.8T brać czy nie ?
Moj Sharik ma 300 000 nalatane w tym 30 000 na LPG. Bardzo fajny silnik, prosty i dynamiczny. Jeśli używany z głową i szanowany to będziesz miał fajne autko !
Reklama

07-03-2017, 09:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2017 09:19 przez dyzioNR1.)
Post: #12
RE: 1.8T brać czy nie ?
Również gratuluję powiększenia rodziny.

Co do zakupu - auto fajne, pieniądze jeśli stan okaże się faktycznym - rozsądne.
Pozostanę jednak przy swoim - kieruj się zimną głową, nawet jeśli znasz auto - np. kupujesz od znajomego - sprawdź je tak jakbyś kupował od osoby obcej. Zyskasz dwa razy - będziesz wiedział co kupujesz i nie stracisz znajomego Wink

Wrzuć jakieś foty, link do ogłoszenia, pomierz miernikiem ten przód, żeby nie okazało się, że maską trzaśniesz i szpachla popęka. Sprawdź historię w ASO, będziesz miał jasność chociaż teoretyczną co do przebiegu a z właścicielem po VIN sprawdzą to za darmo - weź kartkę i długopis będzie trzeba to zapisać. Po za tym ścieżka diagnostyczna lub Twój stały mechanik plus wpięcie pod kompa. Może to nie tylko EGR? Sprawdź stan blacharki, szczególnie progi.
Niektórzy mówią, że 10tys - co chcesz za taką kasę sprawdzać - ale to Twoje 10kpln i musiałeś na nie pracować. Bez napalania.

Jeśli kupisz auto w dobrym stanie, będziesz się cieszył jak dziecko, silnik bardzo fajny, wymiary i pakowność auta bajeczna, LPG sprowadzi koszty do akceptowalnych. Moja żona jeździ tą bryłą i chwali sobie, że parkuje się lepiej niż Passatem, bo tyłek nie wystaje.

Jeśli stan będzie zadowalający - polecam.Big Grin



150KM -> 150kW Tongue
07-03-2017, 12:24
Post: #13
RE: 1.8T brać czy nie ?
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Oczywiście przed kupnem wszystko zostanie przeze mnie sprawdzone, a zdjęcia wrzucę jak jakieś dostanę

Mam go dostać dopiero na święta więc sprawdzam opinie aby się nie przejechać.

Ktoś tu robi EGR lub ma kogoś kto by mi to zaślepił i wywalił z kompa (najchętniej łódzkie)? I jakie orientacyjne koszta takiej operacji ?
10-04-2017, 16:54
Post: #14
RE: 1.8T brać czy nie ?
Witam
gratulacje tatusiu Smile
a Teraz na powaznie : od roku ( prawie ) jezdze takim sharanem , jak na razie wrazenia jak najbardziej ok :0 Sprawdx podstawowe rzeczy ( sprzegło, dwumas i turbinka ) jesli wszystko ok : to bierz , kasa jak najbardziej rozsadna za takie autko :0 U mnie trójka dzieci i wyjazdy na wakacje to bajka Smile
pozdrawiam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  90 koni 1,9 tdi jest sens brać pod uwagę? sgajan 17 6,892 26-10-2015 20:13
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name