Ocena wątku:
tania stacja multimedialna
07-03-2017, 22:44
Post: #11
RE: tania stacja multimedialna
Kolega już jedną taką stacje ponoć nabył i okazała się porażką. Wypisuje dziwne rzeczy w różnych tematach (wystarczy przeglądnąć). Nie traktowałbym tego poważnie a co do chińskiej taniej elektroniki to mam swoje zdanie wyraziłem to trochę wyżej. I nie są to wnioski z palca tylko z doświadczeń, wiedzy technicznej i obserwacji ;-)
Reklama

13-03-2017, 20:08
Post: #12
RE: tania stacja multimedialna
Temat do zamknięcia



Sharan I FL 1.9 TDI + Sharan II 2.0 TDI
14-04-2017, 08:47
Post: #13
RE: tania stacja multimedialna
Ale jeszcze w tym temacie marcyb3 powiedz jak to twoje radyjko RCD 510 działa i czy jest dużo grzebania z podłączeniem do elektryki bo mam galaxy z ori radiem 6000 cd a szukam radyjka żeby czytało MP3 i miało chociaż aux/usb żeby swojej muzyki posłuchać.
05-05-2018, 20:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2018 20:18 przez tdgums.)
Post: #14
RE: tania stacja multimedialna
Ostatnio zakładałem co prawda nie SAG-u ale innym Vag-u ustrojstwo pt: emulator CD rodowity chińczyk za niespełna 20 USD . Można nie lubić chińskiej tandety ale swoją rolę spełnia i wygoda przedewszystkim 6 folderów po 99 utworów jest czego posłuchać
wejście usb (pendrive) oraz AUX
Banalny montaż kostka do zmieniarki w radio i masa - 5 minut roboty z czego 4 to wyciąganie radia i upychanie kabli wszystko schowało się za radiem tylko kable pociągnięte w dół deski i wystawione celem łatwego dostępu do usb.
           
Do kompletu zainstalowane lusterko wsteczne z androidem więc navi, rejestrator i kamera cofania , posiada również funkcję transmitera fm więc można podawać muzę radiowo do sprzętu audio - nie grzeszy prędkością ale przydaje się mi przede wszystkim yanosik i rejestrator plus automapa czasami
           
można to zainstalować w każdym pojeździe , no i cen od chinoli nikt nie pobije Big Grin
Można ich nie lubić ale są konkurencyjni cenowo a jeżeli sprzętu i tak nie widać a spełnia swoją funkcję to czego tu chcieć więcej ?
05-05-2018, 23:16
Post: #15
RE: tania stacja multimedialna
Odpowiem koledze Yorker. Rcd510 to sprzęt pod nowsze auta z magistrala can. Będą problemy by takowy sprzęt w analogowej instalacji podpiąć.

A tak chinol robią robotę. Żeby jeszcze się to nie psuło w sensie że bywa różnie z tym u jednego śmiga a u drugiego są problemy to czemu nie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-12-2019, 11:11
Post: #16
RE: tania stacja multimedialna
Witam,
A co myślicie o to takim chińczyku, i czy wogule będzie pasowało ?
(jakość dzwięku nie jest badzo ważna)

https://pl.aliexpress.com/item/329464307...b201603_53
01-12-2019, 15:43
Post: #17
RE: tania stacja multimedialna
Z doświadczenia sadze, ze to bezsensowny wydatek (choć niezbyt wielki). Urządzenia właściwie jednorazowe (do pierwszej awarii) ponieważ nikt nie chce się podjąć napraw a serwisów firmowych z wiadomych przyczyn brak.
Rozumiem pójście z duchem czasów niewielkim kosztem ale lepiej już zainteresować się produktami Blow lub Vordon ( są dostępne w polskiej dystrybucji). Nie są zbyt kosztowne a przynajmniej jest gwarancja i serwis.
02-12-2019, 10:24
Post: #18
RE: tania stacja multimedialna
Jeśli chodzi o radio z Chin kupiłem radio Podofo 2 din. Chodziło mi głównie o to żeby można było podłączyć do niego jakiś nośnik z mp3 bo wcześniej w Alhambrze siedziało oryginalne radio ze zmieniarką na płyty audio. Radio wyniosło mnie ok 100 zł, z magazynu z Polski dojechało w 1,5 dnia. Zamawiane na Aliexpress. Wszystko gra, tylko nie ma rdsa. Zauważyłem też, że jak jest zimno to dłużej się włącza. Za tą kase rewelacja. Jak się zepsuje to nie będzie szkoda ☺




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stacja multimedialna MaciejWR 0 28 27-02-2024 00:17
Ostatni post: MaciejWR
  Zmiana radia 1din na stację multimedialną 2din tdgums 116 36,183 29-07-2020 11:53
Ostatni post: zdroyek
  VW Sharan mkI - Stacja Multimedialna poprawne podłączenie dj_zuczek 6 2,689 26-04-2018 21:53
Ostatni post: dyzioNR1

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name