Ocena wątku:
obnizenie na spręzynach jakie felgi
19-02-2017, 13:25
Post: #1
obnizenie na spręzynach jakie felgi
Witam mam zamiar obnizyc sharana na spręzynach http://darstuning.com.pl/sprezyny-obniza...an--40mm1/ i mam pytanko czy włoze tam felge 18 cali czy moze ktos juz cos takiego przerabial niechce zeby auto lezalo na glebie maksymalnie ale zeby ladnie sie prezentowalo jak to wygląda w praktyce dziekuje za odpowiedzi
Reklama

19-02-2017, 17:31
Post: #2
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
18 z oponami 225/40 wejdą bez problemu. Z -40 nadal bedzie wysoko wiec nie ma co sie martwic. U mnie na gwincie siadło prawie 2x nizej i nie ocieram nigdzie.
19-02-2017, 17:41
Post: #3
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
vento1982 obawiam się, że jeśli zglebisz na samych springach to to fabryczne amorki nie będą miały prawidłowego zakresu pracy. Przerabialem ten temat w w210. Założyłem sprężyny Lorinsera i była katastrofa Undecided
Najbardziej dobija na poprzecznych przeszkodach typu progi zwalniajace. Szybko z powrotem zmieniałem na ori.
Ale fakt.... Efekt wizualny bajka Cool



Zawsze pali mi 6 litrów!!!
Zależy tylko na ile kilometrów Cool
20-02-2017, 01:23
Post: #4
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
Osobiście radzę uważać na sprężyny Jamexa. Parę lat temu w mojej Hondzie założyłem właśnie sprężyny Jamex i o ile przednie były ok to tylne po krótkim czasie musiałem wymienić bo auto za bardzo "siadło". Kupiłem Apex i dwa lata przejeździłem bez problemu, a tylne Jamexa z Hondy do tej pory gdzieś u mnie leżą Smile
16-04-2017, 07:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2017 07:07 przez stefanello.)
Post: #5
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
cytat vento1982 obawiam się, że jeśli zglebisz na samych springach to to fabryczne amorki nie będą miały prawidłowego zakresu pracy. Przerabialem ten temat w w210. Założyłem sprężyny Lorinsera i była katastrofa Undecided
Najbardziej dobija na poprzecznych przeszkodach typu progi zwalniajace. Szybko z powrotem zmieniałem na ori.
Ale fakt.... Efekt wizualny bajka Cool


[/u]
Ile osób tyle opnii ja mialem w Sharanie sprężyny Eibach-a -40 na zwykłych jeszcze nawet fabrycznych zmęczonych już amortyzatorach i było pięknie. Pozbylem się sprężyn tylko dlatego że miałem dokładkę zderzaka przedniego i 4-5 razy do roku musialem go kleić.Oryginalne zawieszenie w naszych vanach jest do bani, za miękko.
17-04-2017, 14:37
Post: #6
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
Kolego jeśli obniżasz na samych sprężynach tak do -40mm amorkow nie trzeba ruszać, zachowują jeszcze swoją pracę, dopiero przy większych obniżeniach, należy zmienić amortyzatory
23-05-2017, 23:14
Post: #7
RE: obnizenie na spręzynach jakie felgi
Przy większych obniżeniach polecam zwrócić uwagę na amortyzatory.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name