Ocena wątku:
Tabliczka znamionowa
26-10-2011, 22:09
Post: #1
Tabliczka znamionowa
Panowie pytanie może błahe ale nie mogę znaleźć w swojej alhambrze tabliczki znamionowej Może mi ktoś powiedzieć gdzie ona się znajduje i czy jest to aluminiowa blaszka przynitowana czy może w formie naklejki Dzięki z góry za odpowiedź
Reklama

26-10-2011, 23:54
Post: #2
RE: Tabliczka znamionowa
naklejka na tylnym prawym pulkolu od srodka....
Tak na prawde to szukaj tam gdzie masz lewarek ...



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
27-10-2011, 06:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2011 06:49 przez wesol.)
Post: #3
RE: Tabliczka znamionowa
to co piszesz to wlepka. Kolega pytaq o tabliczke znamionowa i jest na podszybiu prawym czyli jak stoisz przed silnikiem to po lewej stronie tu gdzie filtr kabinowy- tam gdzie sie zbiera duzo syfu gdzie jest ujscie wody. Przy tych odplywach wody z podszybia powinienes widzieć ta tabliczke. Chyba ze w przedliftach jest inaczej ale nie wydaje mi sie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-10-2011, 06:56
Post: #4
RE: Tabliczka znamionowa
(27-10-2011 06:43)wesol napisał(a):  to co piszesz to wlepka. Kolega pytaq o tabliczke znamionowa i jest na podszybiu prawym czyli jak stoisz przed silnikiem to po lewej stronie tu gdzie filtr kabinowy- tam gdzie sie zbiera duzo syfu gdzie jest ujscie wody. Przy tych odplywach wody z podszybia powinienes widzieć ta tabliczke. Chyba ze w przedliftach jest inaczej ale nie wydaje mi sie.
Jasne sorki ...Big Grin
masz racje skojarzylo mi sie ze chce odczytac co posiada a czego nie posieda ...



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
27-10-2011, 18:54
Post: #5
RE: Tabliczka znamionowa
Panowie Nie ma tabliczki tam gdzie filtr kabinowy Ale już znalazłem Jest w formie naklejki na lewym słupku Jak otworzę drzwi to ją widać
28-10-2011, 08:35
Post: #6
RE: Tabliczka znamionowa
no tak w starszych była na slupku przy drzwiach bo w nowszych jest tam gdzie pisalem wczesniej- na podszybiu. Ile sie z gosciem na SKP naszukalem bo nie chcial podpbic przegladu bez tej tabliczki. A i oczewiscie tez jest jako naklejka czarna z bialymi literkami. Tabliczek to juz jakos nie stosuja. Dodam jeszcze ze w oplu to sie tych tabliczek troszke nawymienialem bo jais blad byl w asteach i to tych juz leciwych eFkach. rozwiercalo sie nity i wklejalo wlepke.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-11-2011, 15:07
Post: #7
RE: Tabliczka znamionowa
A po co ci tabliczka ? Może chcesz ustalić MMC-przyczepy ?
09-12-2018, 12:02
Post: #8
Problem z tabliczka znamionowa Seat Alhambra
Witam panowie mam mały problem zniszczyła mi sie tabliczka znamionowa Seat Alhambra 2004 1.9 tdi 130km auto nie przeszło1 przegladu auto było sprowadzone mam takie zapytanie ma ktos wzor takie tabliczki zalezy mi zeby na haku było 2tony bo bede ciągnął nim lawete z góry dzieki.
09-12-2018, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2018 13:05 przez tolus24.)
Post: #9
RE: Tabliczka znamionowa
Witam.

Jeżeli mowa o tabliczce znamionowej pojazdu z naniesionym numerem vin, to w przypadku jej zniszczenia/zgubienia/ itp., to trzeba wystąpić do lokalnego wydziału zajmującego się uprawnieniami komunikacyjnymi o wydanie tzw. zastępczej tabliczki znamionowej, pobierasz i wypełniasz wniosek, dołączasz wymagane załączniki (w przypadku skorodowania/zniszczenia będzie potrzebna opinia rzeczoznawcy samochodowego) i czekasz, o czym zapewne diagnosta Cię poinformował, oczywiście wiąże się, to z czasem i kosztami, a nasze Forum nie jest od tego aby to obchodzić.

Pozdrawiam
09-12-2018, 13:50
Post: #10
RE: Tabliczka znamionowa
Ja potrzebuje wzor tej tabliczki.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name