Ocena wątku:
Klasyki i rarytasy na naszych drogach
11-10-2017, 12:17
Post: #61
RE: Klasyki i rarytasy na naszych drogach
(11-10-2017 07:32)Eqick napisał(a):  Ostatnio widziałem jaki jakiś nowoczesny ciągnik, ale taki naprawdę nowoczesny przejechał przez skrzyżowanie z prędkością nie wiem - może 80 km/h? Wyglądało to śmiesznie i strasznie, ale przekładnie tam mają niezłe.
Panowie a widzieliście może kiedyś na polskich drogach jeden tego typu egzemplarz: https://kieruj.pl/15-najszybszych-samochodow-swiata/
Czyli szybkie, pożądane ale i drogie.

Szczerze... to nigdy nie pociagaly mnie takie samochody... no może jakbym. mial full kasy to stylistyka bugatti jeszcze mi wzglednie pasuje... pozostałe sa poprostu dla mnie identyczne.... podobnie jak Porsche. ludzie sie palują nowymi modelami a tam różnice jak u bliźniaków jeden ma czapke z daszkiem, drugi beret....



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama





Wiadomości w tym wątku
RE: Klasyki i rarytasy na naszych drogach - PAMONIUSZ - 11-10-2017 12:17

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name