Ocena wątku:
Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
13-06-2019, 11:57
Post: #1
Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
Przestrzegam przed sprzedawcą "Moto-Equip" z Alle...
  • Powolna wysyłka;
  • Kiepski i powolny kontakt z klientem.

Kopiuję tutaj dwa opisy moich dwóch zakupów:

[1]
Paczka szła 11 dni. Część przyszła uszkodzona, w czym bardzo pomógł brak sztywnego opakowania. Po reklamacji, na następną przesyłkę czekałem 10 dni, w czym bardzo pomogła wysyłka na niewłaściwy adres. Kontakt ze sprzedawcą tylko przez maila, w tempie 1 wiadomość na dobę. Druga paczka też była zapakowana niewłaściwie, ale szczęście sprzyjało: przypadkiem nie połamało się.

[2]
W tej samej godzinie, na tym samym Allegro zamówiłem dwa produkty u dwóch dostawców.
Zamówienie: 5 czerwca
dostawa od "innego dostawcy": 7 czerwca
dostawa z M-E: 10 czerwca.

Dodam, że same produkty były ok.

Po moich negatywnych opiniach na Alle, przyszły od razu dwa maile z prośbą o zmianę ocen, które również wyraźnie ilustrują podejście do obsługi klienta:
  • Były to w ogóle pierwsze maile podpisane. Wcześniejsze były nawet bez inicjałów autora (a korespondowałem z nimi intensywnie).
  • Osoba podpisana tylko imieniem i nazwiskiem; nawet nie wiadomo, czy to prezes, czy stażysta.
  • Dwa identycznie brzmiące maile (skopiowane), ze zdaniem: "każde zamówienie traktujemy indywidualnie, szanujemy każdego klienta". Taki dowcip.
  • Otwarta propozycja korupcyjna: prośba o podanie numeru konta (ileś dni po dwóch nieudanych dostawch).
Takie standardy. Kto ma czas, niech kupuje na swoje ryzyko. W sumie to szkoda, bo niektóre fanty mają fajne.
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Sprzedawca Moto-Equip na Alle... - Czerwony - 13-06-2019 11:57

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name