Ocena wątku:
Wtyk obd 2 vw Sharan 2.8 vr6 1995
22-01-2019, 11:58
Post: #1
Wtyk obd 2 vw Sharan 2.8 vr6 1995
Witam Serdecznie mam pewien problem z Wtykiem OBD 2 otóż gdy próbowałem podłączyć się lampka na kablu się nie świeciła i nie mogłem odczytać Silnika,IMMO,ABS,itp okazało się że nie było Plusa i minusa na wtyczce obd 2 więc podłączyłem i lampka zaczęła się palić wiec szedłem na kompa i dalej nic nie mogłem się podłączyć brakowało Lini K Więc leciałem od wtyczki po wiązce i była przerwa na ABS i Licznik to zastało podłączone pod pin 7 Linie K i tak odczytało i licznik i abs ale dalej nie mogę sie podłączyć pod silnik i szukając dalej lini K czyli szaro biały dalej nie było tego kabla więc rozprułem wiązkę od ECU szukając tego kabla szaro białego niestety nie ma takiego kabla czy ktoś wie z jakiego pinu od ECU wychodzi Linka K ?? i jaki kolor jest tego kabla ?? żebym mógł sprawdzić i podpiąć się do wtyczki obd 2 dziękuję i proszę o pomoc
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Wtyk obd 2 vw Sharan 2.8 vr6 1995 - Microof - 22-01-2019 11:58

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name