Ocena wątku:
Przegląd rejestracyjny itp. obowiązki
05-06-2018, 10:27
Post: #1
Przegląd rejestracyjny itp. obowiązki
Koledzy,
zakładam wątek trochę szerszy niż mój problem, ale robię to "na zaś" - może jeszcze komuś się to przyda.

Mój problem:
wczoraj byłem na przeglądzie rejestracyjnym. Samochód tydzień temu wyjechał z serwisu, wpakowałem w niego 20% jego wartości Sad i stan jest bez zarzutu Smile Diagnosta (miły i kulturalny, żaden czepialski) odmówił mi pieczątki z powodu zniszczonej tabliczki znamionowej (fakt). W moim tabliczka była pod prawym zawiasem maski i faktycznie jest to świetne miejsce na gromadzenie brudu i wilgoci - no to w końcu "zgniła". Dał mi pismo, z którym mam:
  1. Najpierw póść do Wydziału Komunikacji, który mnie skieruje do
  2. Okręgowej SKP, która to zrobi mi nową tabliczkę / naklejkę.
Dopiero jak wróciłem do domu, to przyszło mi do głowy takie pytanie:
A gdybym ja sam, niezależnie od przeglądu rejestracyjnego zgłosił się w Okręgowej SKP z prośbą o "restaurację" tabliczki to co? Nie ukrywam, że nie chce mi się po urzędach łazić, a jeszcze do miejsca rejestracji samochodu mam obecnie kawałek.

Wie ktoś?
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Przegląd rejestracyjny itp. obowiązki - Czerwony - 05-06-2018 10:27

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name