Ocena wątku:
air ride
02-12-2016, 23:45
Post: #1
air ride
Witam orentujecie sie kto sprzedaje i zalkada air ride pneumata do sharanów
i jaka mniej wiecej cena do sharana mk1 1998
Reklama

04-12-2016, 21:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2016 21:28 przez Kubass32.)
Post: #2
RE: air ride
Musisz raczej pytać w firmach zajmujących się tym tematem. Możesz zapytać w Czesław Customizer, bo właściciel ma alhambrę na air ride, ale od razu mówię, że On raczej będzie miał wysokie ceny, bo robi mega dobre okucia i ogólnie bardzo dobrą robotę.
04-12-2016, 21:50
Post: #3
RE: air ride
Ten Czesław był kiedyś u nas na forum, teraz już się chyba nie udziela, miał nick Hammamatsu czy jakoś tak. Może po powołaniu jakiejś zniżki udzieli Big GrinBig Grin



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
07-12-2016, 11:48
Post: #4
RE: air ride
Mapet Tuning np. nie wiem czy ma akurat dedykowane pod sharana. Jak masz trochę wolnego czasu i smykałki sam sobie zrobisz,pytanie czy chcesz jeździć na tym na codzień? Jeśli tak polecam przewody miedziane.
07-12-2016, 19:35
Post: #5
RE: air ride
A to nie jest przypadkiem tak ze to zawieszenie nie ma homologacji na drogi publiczne? Przynajmniej na każdej stronie tunerów jest napisane ze żaden zestaw jej nie posiada.
11-12-2016, 12:12
Post: #6
RE: air ride
Z tego co wiem od innych, Czesław robi jedne z lepszych zawieszeń i jeśli miałbym się kiedyś zdecydować na powietrze, to chyba u Niego właśnie. Sharan, to ciężkie bydle, nie jakieś polo czy golf i zawiecha musi być mega profi. Tak uważam.

Jak się kiedyś zapytałem w jednej firmie, to mi powiedzieli 5.000zł i to na moim zawieszeniu, więc jeszcze dolicz cenę gwintu. Na pewno da się taniej, bo jest wiele czynników, które wpływają na cenę.
12-12-2016, 02:35
Post: #7
RE: air ride
Mapet robi, ale okucia ma nie specjalnie dobrej jakości, Czesław ma chyba najlepsze w Polsce, zresztą robi auta na całą Europę. Co do ceny, można sobie pomarzyć, że ktoś zrobi dobre zawieszenie za 5 tys. a już na pewno nie czesław.
12-12-2016, 22:32
Post: #8
RE: air ride
Pewnie, że za 5.000 dobrego powietrza nie zbudujesz, ale można taniej. Taniej nie znaczy lepiej, tak jest od zawsze i tak pewnie zostanie, nie tylko w w kwestii zawieszenia Wink Najlepiej jednak skontaktować się z Czesławami, po co gdybać, skoro można mieć info prosto od źródła Wink
13-12-2016, 22:05
Post: #9
RE: air ride
Dokładnie, najlepiej skontaktuj się z Czesławem i możesz dla potomnych napisać tutaj w temacie jaką powiedział cenę.
04-07-2018, 13:03
Post: #10
Zawieszenie air ride sharan
Witam. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
Do rzeczy szukam pełnego zawieszenia air ride do sharana mk1 przedlifta, szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć. Może są jakieś sklepy w kuj-POM gdzie sprzedają owe zawiechy lub kto robi takie zawieszenie, czy może są jakieś modele vaga co pasuje do sharana.

Z góry dziękuję.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name