Ocena wątku:
butla gazowa a montaż haka
25-10-2015, 19:35
Post: #1
butla gazowa a montaż haka
Mam pytanie odnośnie montażu haka w sharanie.Czy butla gazowa nie będzie przeszkadzać w montażu?Z tego co wiem to żeby zamontować hak trzeba wyjąć koło zapasowe,a co jeśli na jego miejscu znajduje się butla?Czy da się zamontować jakoś hak?
Reklama

25-10-2015, 19:59
Post: #2
RE: butla gazowa a montaż haka
Koło wyjmujesz tylko po to żeby mieć lepszy dostęp do śrub żeby przykręcić hak. Jak zamontujesz hak to koło zapasowe może spokojnie wrócić na swoje miejsce. Z butlą jest podobnie. Jak masz miejsce na dokręcenie śrub to nie musisz wyjmować butli. Musisz to najpierw obejrzeć w swoim aucie ile jest miejsca pomiędzy butlą a podłużnicami .



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
25-10-2015, 23:35
Post: #3
RE: butla gazowa a montaż haka
Też się przymierzam do montażu haka (koniecznie zdejmowany) i zastanawiałem się nad tą butlą. Kupię nawet chętnie takie cuś jak ktoś ma.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
27-10-2015, 10:41
Post: #4
RE: butla gazowa a montaż haka
Ja mam u siebie butle 650/250 pełną i z montażem haka wypinanego nie było problemu.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instalacja gazowa Gdzie? /mazowiecki lub lubelskie/ dragon 0 2,838 30-09-2011 17:05
Ostatni post: dragon

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name