Ocena wątku:
Światła do jazdy dziennej!
15-10-2018, 17:02
Post: #51
RE: Światła do jazdy dziennej!
Tak wiem że czasem to jeszcze jakoś tam świeci w miarę nie powiem ale parę razy już miałem do laguny 2 oraz kilka BMW takich starych dość dobrze zmrygalem nie raz i nie dwa. Jest to niezgodne czy się to komuś podoba czy nie. Czasem się trafia że ktoś jedzie i na takich świeżych ledach ledwo co założone i też ostro wali po oczach.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

15-10-2018, 19:17
Post: #52
RE: Światła do jazdy dziennej!
Pany a mozecie polecić jakies sprawdzone dzienne.
Tzn takie co wytrzymaja pare dobrych mcy bez problemow.
dzieki
16-10-2018, 00:45
Post: #53
RE: Światła do jazdy dziennej!
Philips 9. Montowałem jakieś 2-3 lata temu w Octavii 1. Niedawno wróciła do mnie ta Skoda i światła świecą jak nowe. Rzadnych usterek kierowca nie zgłaszał. Są z automatem więc trzeba je podłączyć do akumulatora i żarówki mijania.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
16-10-2018, 11:40
Post: #54
RE: Światła do jazdy dziennej!
Ja mam NSSC 510HP w miejsce halogenów i świecą lepiej jak w niektórych nowych samochodach, co rzekomo mają na to homologacje itp. np. we francuzach, mała zwykła żaróweczka i już DRL.
16-10-2018, 12:02
Post: #55
RE: Światła do jazdy dziennej!
Dzieki
Bardziej wolalbym cos w kratki obok halogenow.
16-10-2018, 12:59
Post: #56
RE: Światła do jazdy dziennej!
No i takie podejście to ja rozumiem. Konkret lampa od producenta znanego. Widziałem też nie raz i nie dwa jak to święci i powiem że tu Philips daje radę w stu procentach. W fordzie pamiętam umnie na warsztacie id takich rzeczy jak alarmy, centralne haki dzienne itp to był cebulka i nie dość że szybki to i orecyzyjny. Nie raz mu mówiłem że w tym jest fachowcem pełna gębą. Ze dwa auta miał codziennie na montaż ledow czy jakie alarmy. Teraz to już chyba wszystkie mondki itp mają to w standardzie więc pewnie poszedł na bezrobocie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-12-2018, 19:47
Post: #57
RE: Światła do jazdy dziennej!
Ja mam Philips Day Light 9. Świecą porządnie bez żadnych problemów. Bardzo łatwy montaż, tylko pod Alu i pozycje.
04-12-2018, 13:31
Post: #58
RE: Światła do jazdy dziennej!
Ja montuję ten model : https://allegro.pl/okragle-swiatla-do-ja...06737c6a0a
Założony już 5 kpl. i świecą mocno i nic się z nimi nie dzieje. Kolejny kpl. czeka na montaż w garażu.
Świecą tak: [Obrazek: c06b4f760f23950emed.jpg]
08-04-2024, 18:41
Post: #59
RE: Światła do jazdy dziennej!
Przymierzam się do montażu świateł do jazdy dziennej.Bo szkoda mi trochę Xenon ów. Pośród morza wszelakiej maści większości chińskich produktów dwa produkty przykuły moją uwagę.jeden to Philips daylight 9
https://allegro.pl/oferta/philips-swiatl...9584898591
A drugie to Amio 540
https://allegro.pl/oferta/swiatla-dzienn...1625017988
Obydwa mają pozytywne oceny jeśli chodzi o trwałość,jakość i wykonanie no i ich sterowniki gaszą ledy w momencie włączenia świateł pozycyjnych bądź mijania,czego nie można powiedzieć o innych produktach w których opiniach można przeczytać że dołączone sterowniki jedynie przygaszają ledy a wg przepisów tak być nie może.Philips- trochę drogie,tyle co dwa komplety Amio.Czy ktoś posiada któreś z nich,co o nich sądzicie?a może ktoś poleci jakiś inny zestaw?
09-04-2024, 21:43
Post: #60
RE: Światła do jazdy dziennej!
To jak będą świecić lub gasnac jest zależne od tego jak podepniesz. Jeśli te drugie tańsze nie ulegają zalaniu woda po jakimś tam czasie czyli są disc trwałe to ja bym je brał. A podpięcie takich świateł można realizować na dwóch tylko przekazniczkach i po temacie. Jeden załącza po stacyjce a drugi rozłącza ten obwód gdy przekręcisz na pozycyjne światła. Proste jak drut.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światla do jazdy dziennej - podłączenie skimir 37 19,610 21-01-2018 02:19
Ostatni post: koleś
  światła wymiana fiinlandia 2 3,214 21-02-2013 22:24
Ostatni post: piotto0

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name