Ocena wątku:
Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
13-06-2019, 11:57
Post: #1
Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
Przestrzegam przed sprzedawcą "Moto-Equip" z Alle...
  • Powolna wysyłka;
  • Kiepski i powolny kontakt z klientem.

Kopiuję tutaj dwa opisy moich dwóch zakupów:

[1]
Paczka szła 11 dni. Część przyszła uszkodzona, w czym bardzo pomógł brak sztywnego opakowania. Po reklamacji, na następną przesyłkę czekałem 10 dni, w czym bardzo pomogła wysyłka na niewłaściwy adres. Kontakt ze sprzedawcą tylko przez maila, w tempie 1 wiadomość na dobę. Druga paczka też była zapakowana niewłaściwie, ale szczęście sprzyjało: przypadkiem nie połamało się.

[2]
W tej samej godzinie, na tym samym Allegro zamówiłem dwa produkty u dwóch dostawców.
Zamówienie: 5 czerwca
dostawa od "innego dostawcy": 7 czerwca
dostawa z M-E: 10 czerwca.

Dodam, że same produkty były ok.

Po moich negatywnych opiniach na Alle, przyszły od razu dwa maile z prośbą o zmianę ocen, które również wyraźnie ilustrują podejście do obsługi klienta:
  • Były to w ogóle pierwsze maile podpisane. Wcześniejsze były nawet bez inicjałów autora (a korespondowałem z nimi intensywnie).
  • Osoba podpisana tylko imieniem i nazwiskiem; nawet nie wiadomo, czy to prezes, czy stażysta.
  • Dwa identycznie brzmiące maile (skopiowane), ze zdaniem: "każde zamówienie traktujemy indywidualnie, szanujemy każdego klienta". Taki dowcip.
  • Otwarta propozycja korupcyjna: prośba o podanie numeru konta (ileś dni po dwóch nieudanych dostawch).
Takie standardy. Kto ma czas, niech kupuje na swoje ryzyko. W sumie to szkoda, bo niektóre fanty mają fajne.
Reklama

18-06-2019, 08:13
Post: #2
RE: Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
he kupowałem u nich kilka drobiazgów ale osobiście - mieszkam rzut kamieniem od ich "siedziby" Wink

Młyn (przemiał) to oni mają... dlatego kontakt tragiczny.

Patrzę teraz z ciekawości - prawie 30 000 aukcji wystawionych Wink nieźle



Tak czy srak - jak coś to mogę osobiście pomóc z zakupem
 Thanks given by: Czerwony
18-06-2019, 09:08
Post: #3
RE: Sprzedawca Moto-Equip na Alle...
Dzięki za info. Może kiedyś poproszę o pomoc, gdy będę w potrzebie. Parę rzeczy mają wartych uwagi - np. kupiłem gałkę ze skórzanym mieszkiem - jedyny sprzedawca na Alle. Właśnie jest montowana, więc jeszcze nie wiem czy dobra, ale na oko wyglądało dobrze.

Co do obsługi klienta, to nie jest tylko sprawa przemiału dużego, bo jak ktoś nie ma kultury, to nie pomoże mu przemiał mniejszy czy większy. Przykro pisać, ale z tak złą obsługą, to naprawdę dawno się nie spotkałem ani w internetach, ani w realu.

Dzięki jeszcze raz za ofertę pomocy.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name