Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Szukam (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana (/showthread.php?tid=9978)



Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - sephitorh - 14-12-2016 16:35

Witam serdecznie. Na dniach przymierzam się do wymiany cieknącej nagrzewnicy w aucie. Jakiej firmy nagrzewnicę polecacie zamontować w aucie?
Ceny zaczynają się od 80 zł do nawet 300 zł na znanym portalu aukcyjnym. Czy ktoś z użytkowników instalował nagrzewnicę z dolnej półki cenowej?


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - marcyb3 - 16-12-2016 17:21

ja kiedyś dwie takie po 100 zł montowałem w sensie w dwóch autach i bez najmniejszego problemu pasowało i nic się nie działo po dwóch latach użytkowania,tylko patrz się czy jest w zestawie druga część nagrzewnicy czyli rurki które przechodzą przez ścianą grodziową


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - toma126 - 20-12-2016 16:22

Ja mam zamontowaną jakąś za ok. 200zł... ok. pół roku ok... ale przy tym " roboty od groma " Confused


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - Slawus20 - 21-12-2016 08:09

Jako że też sie przymierzam do wymiany pomału, bo u mnie chyba zatkana jest Dodgy . Kombinował już ktoś coś z wydajniejszą nagrzewnicą do sharana, z jakiegoś innego samochodu? Przód i tył .
Czy jak jest nowa, to w zupelnosci wystarcza?


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - peters - 25-12-2016 00:40

Najlepsze podobno Nolsena czy jakoś tak. Kiedys kupiłem nawet nie wiedząc i jestem mega zadowolony. Juz minęło ponad 5 lat. Tylko do innego auta.


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - buba - 26-12-2016 14:19

(25-12-2016 00:40)peters napisał(a):  Najlepsze podobno Nolsena czy jakoś tak. Kiedys kupiłem nawet nie wiedząc i jestem mega zadowolony. Juz minęło ponad 5 lat. Tylko do innego auta.

pewnie chodziło Ci o Nissens, bo to dobra firma


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - peters - 26-12-2016 14:30

Tak. Kiedys mńiej znana dzis wyższy poziom. Mam juz ta nagrzewnice ponad 5lat i nic sie nie dzieje.


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - cierny - 27-12-2016 12:47

tez czeka mnie wymiana nagrzewnicy. z auta zrobiło się akwarium. wszystko zaparowane. zaczyna się zwykle po nagrzaniu auta potem na szybach zostaje tlusty nalot.. Nissens powiadacie - sprawdzę ceny.


RE: Jakiej firmy nagrzewnicy kupić do sharana - pretor - 27-12-2016 20:39

(21-12-2016 08:09)Slawus20 napisał(a):  Kombinował już ktoś coś z wydajniejszą nagrzewnicą do sharana, z jakiegoś innego samochodu? Przód i tył .
Czy jak jest nowa, to w zupelnosci wystarcza?
Mam nagrzewnicę wymienioną na nową, jakąś najtańszą jaka była dostępna w hurtowni (niestety sam nie wybierałem, zrobił to mechanik), niestety przed i po wymianie nagrzewnicy ogrzewanie było dalej kiepskie przy mrozach. Dopiero naprawa dogrzewacza w 100% załatwiła sprawę ciepłoty we wnętrzu auta w zimie.

Teraz jest ciepło jak w lecie na Karaibach Cool


Jakiej firmy nagrzewnica do Mk1? - Grzesiek75 - 12-04-2017 11:20

Czy może mi ktoś doradzić dobrą jakościowo nagrzewnicę do Mk1 (1.9 TDI z klimą)? Czy warto brać coś innego niż Nissens, na alledrogo jest SLR, ale nie wiem co jest warta?!