Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
TEST ZAROWEK H7 - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-FORUM-OG%C3%93LNE)
+--- Dział: Moto News (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Moto-News)
+--- Wątek: TEST ZAROWEK H7 (/Thread-TEST-ZAROWEK-H7)

Strony: 1 2 3 4


RE: TEST ZAROWEK H7 - marqs85 - 07-11-2016

(07-11-2016, 10:36)ULTRA napisał(a): Chodzi o barwę światła, dużo jeżdżę w nocy i przy białym świetle oko u mnie się nie męczy, a te moje H7 to jakieś lipne są.
Dokładnie, miałem w poprzednim aucie zwykłe lampy, potem xenon i różnica była mega, ale tak jak mówisz żółta żarówka+xenon trochę słabo(męczy wzrok), zrozumie to ktoś kto jeździ sporo w nocy. Miałem a4 polift na lampie soczewce i z żarówką H7, według mnie to pomyłka,gdyż lampa nie jest homologowana pod xenon a jak jeździsz dużo w nocy to strach, a nie daj jak pada deszcz.Bardzo słaba widoczność, mocniejsze żarówki załatwiały sprawę ale po włożeniu xenonu jazda nocą to bajka. Nie twierdzę że tanie żarówki są złe, 120% światła więcej, tego nie sprawdzę w domowych warunkach, ale różnica między zwykłą żarówką a wzmacnianą ewidentnie jest.Dziś postaram się cyknąć foto jak świecą żarówki RING to sobie ocenisz barwę.


RE: TEST ZAROWEK H7 - ULTRA - 07-11-2016

Chętnie zobaczę.


RE: TEST ZAROWEK H7 - wesol - 07-11-2016

No ja nie wiem jak u Marcina ale w touranie mam rewelacyjne swiatla w porownaniu do sharana czy golfa. Wszedzie h7 sa z tym ze w touranie jest siczewka. swieci bardziej rowno przed autem ale tez bez plam ciemnych tylko wszedzie rowno jasno.


RE: TEST ZAROWEK H7 - DDiablo - 07-11-2016

Miałem w sharanie h4 tungsram +90 były super, białe światło, nie żółte jak przy zwykłych, ogólnie byłem mega zadowolony, jednak wytrzymały pół roku cena jakieś 50zł. Teraz kupiłem z ciekawościo dla testu jakieś h7 chińskie noname`y + jakieś z biedry, ale zamierzam kupić właśnie H7 Ultima albo farenheit komplet za 27zł, cena ok, a świecą podobno ok ludzie chwalą.


RE: TEST ZAROWEK H7 - K9Darek - 07-11-2016

Moje Tungsramy rok chodzą i super działają.


RE: TEST ZAROWEK H7 - marcyb3 - 07-11-2016

(07-11-2016, 19:55)wesol napisał(a): No ja nie wiem jak u Marcina ale w touranie mam rewelacyjne swiatla w porownaniu do sharana czy golfa. Wszedzie h7 sa z tym ze w touranie jest siczewka. swieci bardziej rowno przed autem ale tez bez plam ciemnych tylko wszedzie rowno jasno.

Paweł u mnie muszę wymienić żarówki bo są słabe, ale to chyba z racji wieku, kiedyś słyszałem że żarówki powinno się wymieniać raz w roku mimo że świecą. ja zmienię na jakieś z podwyższoną siłą świecenia.np: osram,philips lub jakieś inne jeszcze się zastanawiam jakie kupię i chyba wezmę się za czyszczenie soczewek


RE: TEST ZAROWEK H7 - wesol - 07-11-2016

Ja generlanie w autach mam wszedzie tungsramy. Niedrogie i dosc dobre.


RE: TEST ZAROWEK H7 - ULTRA - 07-11-2016

Według mnie soczewka wygrywa z tradycyjnym odbłyśnikiem.
Na odbłyśniku niby więcej światła, ale jakoś tak rozwalone wszędzie, na soczewce dużo światła przed autem, na bokach i wyraźne odcięcie na górze - na odbłyśniku to świecimy po koronach drzew ... Wink


RE: TEST ZAROWEK H7 - marqs85 - 08-11-2016

(07-11-2016, 19:13)ULTRA napisał(a): Chętnie zobaczę.
Tak to wygląda w Golfie 4.
[Obrazek: 6gy2hy.jpg]
[Obrazek: ru2rh1.jpg]
[Obrazek: 6p7xbb.jpg]



RE: TEST ZAROWEK H7 - ULTRA - 08-11-2016

No fajne zimne białe światło - patrząc na to co masz na postojowych Wink
Co to za konkretnie model, co masz na drogowych ?