Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Klimatyzacja nie działa - skany z VAG - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Klimatyzacja (/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Klimatyzacja nie działa - skany z VAG (/showthread.php?tid=9289)



Klimatyzacja nie działa - skany z VAG - robertkol - 05-05-2016 20:23

Witam wszystkich, przepraszam za nowy wątek, ale sprawa dość pilna, na jutro jestem umówiony z mechanikiem, który w zeszłym roku 3 razy podchodził do naprawy mojej klimatyzacji, a w tym znowu nie działa. Po prostu nie chłodzi. Vag Com nie wykrywa błędów, ale zamieszczam fotki z bloków pomiarowych. Ja się na tym nie znam zupełnie, ale może ktoś wie o co może chodzić. Proszę o wskazówki zanim zostanę nabity w butelkę.
[attachment=4311]
[attachment=4312]
[attachment=4313]


RE: Klimatyzacja nie działa - skany z VAG - waldemarsemeniuk@wp.pl - 04-08-2019 16:58

Mam taki sam problem. został rozwiązany problem...


RE: Klimatyzacja nie działa - skany z VAG - kisand - 04-08-2019 18:51

No to pochwal się Kolego co by inni mieli łatwiej.


RE: Klimatyzacja nie działa - skany z VAG - Stefano - 04-08-2019 23:56

(05-05-2016 20:23)robertkol napisał(a):  Witam wszystkich, przepraszam za nowy wątek, ale sprawa dość pilna, na jutro jestem umówiony z mechanikiem, który w zeszłym roku 3 razy podchodził do naprawy mojej klimatyzacji, a w tym znowu nie działa. Po prostu nie chłodzi. Vag Com nie wykrywa błędów, ale zamieszczam fotki z bloków pomiarowych. Ja się na tym nie znam zupełnie, ale może ktoś wie o co może chodzić. Proszę o wskazówki zanim zostanę nabity w butelkę.
Jakie masz błędy w klimie?