Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: CB radio (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie (/showthread.php?tid=88)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - smok_wawelski - 12-01-2015 08:44

Uniden to jak President kiedyś to był po prostu President produkowany na rynek USA pcb były te same morda się tylko różniła.
Harry zwłaszcza 1ka b.dobre radio. Malutkie zgrabniutkie prawie do auta.
Pytanie tylko czy obecna 3-ka ma wyłaczalny automat redukcji szumów.
ASC to i dobra i zła rzecz ja zdecydowanie wolę gałkologię.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - kisand - 12-01-2015 16:54

Smoku,z tego co pamiętam to President był Unidenem produkowanym na rynek Europejski (pamiętam na płytach głównych w srodku radyjka wszędzie były logo UNIDEN ).


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - smok_wawelski - 12-01-2015 17:08

No to widocznie się ja starzeję i skleroza mnie łapie Smile
Tak czy siak z jednej parafii oba Smile


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - niebieski91 - 12-01-2015 17:12

ale jak też pamiętam cofnięto Unidenowi świadectwo zgodności i zabroniono tym handlować parę lat temu oficjalnie bo podobno zbytnio siał
(aukcje spadały z alledrogo i można je było zakupić w weekendy najlepiej w nocy - pamiętam bo sam kupiłem a świadectwo zgodności co tu dużo gadać było (z poprzedniego roku bodajże - czyli jeszcze starymi zapasami handlowali hehehehe

sam mam 520 XL z Sirio AS 100 i jestem zadowolony jak na antymiśka oczywiście bo na niczym innym sie nie znam


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - smok_wawelski - 12-01-2015 17:21

Tak przypominam sobie mętnie że była jakaś zadyma z homolką Unidena
oby wszystkie tak siły jak U520.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - niebieski91 - 12-01-2015 17:33

to się działo jakieś 7 lat temu może 6 więc nie wiem jak sprawa wygląda obecnie


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - smok_wawelski - 12-01-2015 17:40

Zgadza się o tej zadymie właśnie pisałem. Wydaje mi się że obecnie ma przywróconą homolkę


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - kmach77 - 12-01-2015 17:50

Chyba Smoku nie pokreciles - U byl podwykonawca P stad napisy U u P.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - Sigma_74 - 15-01-2015 20:53

nieważne gdzie.
problem z U polegał na tym że kolejne partie z Chin - pierwsze z Filipin - zostały żle przestrojone przez importera i stąd lipa była.
mój jest z Filipin, mam go ----kurczę 8 lat juz.

polecam go serdecznie

z nowych radyjek Teddy - fajnie działa ASC - lata w skodzie ojca.
do tego wszędzie antenka President Floryda - oryginalna a nie podróbka.


RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie - smok_wawelski - 15-01-2015 21:27

ASC to nie jest taki cud znacznie więcej można osiągnąć RF-Gain'em i Squelchem przy recznej gałkologii.

Poczytaj o asc zwłaszcza z przytaczaną Florydą i podobnymi krótkimi antenami http://anteny-cb-radia.pl/lodz/cb-radia/16-asc-i-podobne-automatyczne-systemy-wyciszenia-szumu-fakty-i-mity
trochę chłopaki marketingu uprawiają ale w sumie mądrze piszą