Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Car Audio (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie (/showthread.php?tid=8627)

Strony: 1 2


DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - zdroyek - 20-11-2015 17:11

Witam

właśnie zamówiłem sobie 2 zagłówki z DVD do mojej Galaxy i zacząłem sie zastanawiać jak pociągnąć okablowanie itp...

da rade to zrobić samemu czy trzeba zlecić i bulić ?

chciąlbym żeby była opcja że na 2 leci to samo albo 2 rózne w zależności od potrzeb dzieciarni

ogarniał moze ktoś temat okablowania w fotelach i potem zasilania ?


pozdr


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - motik1 - 20-11-2015 21:54

Witam zalezy jakie dvd zamówiłes czy na usb czy główny odtwarzacz jest ale w tym przypadku to samo na dwóch idzie mam w innym aucie zagłówki ale z odtwarzaczem dvd i na dwoch to samo idzie.Najlepsze obydwa na usb lub płyty i montaż prosty tylko prąd podciągasz.osobiscie bym zamawiał z usb no ale to decyzja kazdego


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - jani68 - 21-11-2015 00:46

Musiał byś mieć w obu zagłówkach odtwarzacz DVD to wtedy możesz oglądać na każdym coś innego ja też mam na płyty oryginał i dołożyłem jeszcze na USB
dodaj jakieś zdjęcia tego co zamówiłeś bo nikt nie wie co będziesz miał i co do tego , instalację jakąś ? czy bez instalacji ?.


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - zdroyek - 23-11-2015 14:47

mam 2 takie same oba mają DVD, USB i wejście na karty takie jak w załaczeniu


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - jani68 - 28-11-2015 21:39

Witam , Wygląda na to ze nie będziesz miał problemu z podłączeniem
bo zasilanie jest chyba na zapalniczkę Smile pozdrawiam


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - zdroyek - 30-11-2015 12:23

No tak pewnie trzeba podpiąc pod tylną ale teraz pewnie trzeba ogarnąc zapalniczke zeby wyłączała sie po wyłaczeniu zapłonu ... trudne to


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - jani68 - 30-11-2015 22:36

Powiem tak , ze po zapłonie nie wiele ci to da , bo nie zawsze jedziesz z pociechami więc to by było do bani . wiem bo ja sam tak bym miał więc ja zrobiłem u siebie przełącznik wicek-wacek Smile


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - zdroyek - 01-12-2015 09:43

Czyli masz podłączone na stałe a po drodze do gniazka zapalniczki włacznik ?? ... tez o tym myślałem bo nie zawsze z maluchami jeżdże a przy słabym akumulatorze mozna sie zdziwić odpalając ... więc moze faktycznie gdzieś jesszcze przełącznik umieścic i wyłączać na stałe a nie tylko do standby gdy nie są używane ?? Teraz tylko wymyśleć jak to ładnie ogarnąć żeby nie szpeciło


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - qba - 02-12-2015 09:42

W zeszły weekend zamontowałem sobie trzecie gniazdo 12V, do którego będzie podpięta kamerka i czasami jeszcze nawigacja. Gniazdo ma zasilanie z bezpiecznika grzania lusterek (konkretnie zza bezpiecznika, na "wyjściu") i działa tylko podczas włączonego zapłonu

Ale DVD faktycznie dobrze byłoby gdyby jednak miało możliwość pracy na postoju. Zobacz, czy nie ma tam kabelka sygnałowego, którego można by podpiąć pod radio. Ono niby wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, ale można je sobie załączyć ponownie i słuchać przez pewien czas


RE: DVD w zagłówkach - jak oganac podłączenie - zdroyek - 03-12-2015 09:37

da rade przeciągnąc kable od zagłówków wewnątrz fotela bez rozbierania fotela ??