Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Car Audio (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? (/showthread.php?tid=8384)



Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Kamillo - 16-09-2015 02:33

Witam, montował ktoś już u siebie radio MFD w Sharanie MK1 ???Potrzebuje opis krok po kroku, co kupic(wiem ze napewno ramke i panel klimatronik).Czy jak kupie ori ramke pod navi to musze cos wycinac w desce z tylu???jak by ktos mial zdjecia jak to wyglada byloby fajnie, a przyciski navi na jaki kolor podswietlaja- na czerwony tak jak w passacie?a klimatronik jaki kolor podswietlenia???


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - andrew7800 - 16-09-2015 04:47

Wszystko zależy od tego z jakiego auta kupisz MFD. Ze Skody i Galaxa mają podświetlenie przycisków zielone a Sharan i Alhambra ma podświetlenie czerwone. Pamiętaj też że z jakiego auta masz MFD takie logo powitalne będzie się wyświetlać po uruchomieniu.
Ja u siebie zostawiłem oryginalny klimatronik a wyciąłem tylko półkę pomiędzy radiem 1 din a kieszonką na drobne. Musisz dobrze upchać wiązkę od MFD bo mało miejsca jest w półce. Dolny prawy róg MFD będzie troszkę wystawał od panelu środkowego ale tak musi być bo kształt półki jest inny.


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Kamillo - 16-09-2015 09:41

A możesz kolego podesłać zdjęcia jak wygląda to u ciebie? ??


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Scrappy - 16-09-2015 20:52

Wystarczy poszukać, tak jest u mnie
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=6337&pid=64061#pid64061


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Kamillo - 18-09-2015 14:40

Mam jeszcze jedno pytanie, mam okazje kupic mfd tylko ze forda z kompletna ramka i klimatronikiem na dole za 700zł, pytanie czy mfd forda bedzie pasowac z podlaczeniem???czy fordowskie mfd i ten klimatronik co jest na dole to jest podswietlane na zielono???warto kupic czy szukac dalej vw??


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Scrappy - 18-09-2015 19:28

(18-09-2015 14:40)Kamillo napisał(a):  Mam jeszcze jedno pytanie, mam okazje kupic mfd tylko ze forda z kompletna ramka i klimatronikiem na dole za 700zł, pytanie czy mfd forda bedzie pasowac z podlaczeniem???czy fordowskie mfd i ten klimatronik co jest na dole to jest podswietlane na zielono???warto kupic czy szukac dalej vw??

Moje jest z forda, ale panel przedni i podświetlenie zmienione na VW. Wszystko pasuje, jedyne różnice to że na starcie wyświetla logo FORD i ma zielone podświetlenie w oryginale.


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Kamillo - 18-09-2015 19:35

A w oryginale montowane mfd w sharanie mk1 bylo tez podswietlane na zielono przyciski???a klimatronik chyba tez na zielono, dopiero polifcie chyba tak jak w passacie b5.


RE: Montaż radia MFD Sharan MK1 ??? - Scrappy - 18-09-2015 19:47

Dokładnie