Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Odradzam Sharan 2009 - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Odradzam (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Odradzam Sharan 2009 (/showthread.php?tid=8280)

Strony: 1 2


Odradzam Sharan 2009 - andrew7800 - 20-08-2015 09:04

Nie polecam kupować tego auta.
http://allegro.pl/vw-sharan-2009-2-0tdi-140ps-8v-chrom-pdc-perfekcja-i5609312873.html

Sprzedający napisał ze auto jest bezwypadkowe w stanie perfekcyjnym a po konkretnej rozmowie stwierdził że drzwi były lakierowane. Twierdzi że tylne lampy są od tego auta a widać że lewa lampa jest z innego modelu. Różni się kolorem. Za takie pieniądze tego nie polecam.Huh


RE: Odradzam Sharan 2009 - ULTRA - 20-08-2015 12:18

Andrzej chyba po twojej rozmowie ze sprzedającym ten zamieścił wpis na aukcji baaardzo malutkimi literami "Drugi lakier na drzwiach kierowcy." pod ogromnym napisem, że auto bezwypadkowe Tongue


RE: Odradzam Sharan 2009 - wesol - 20-08-2015 17:04

No tak ale chyba tez niektorzy nie kumaja slowa bezwypadkowy. przelakierowanie maski od kamyczkow nie powoduje ze auto jest wypadkowe. Czy nawet zarysowanie drzwi czy to od koszyka sklepowego czy to rowerzysta przerysowal bo trafil w auto.
Trzeba faktycznie sprawdzic czy auto nei mialo jakiejs przygody czolowej albo tylnej i tyle.


RE: Odradzam Sharan 2009 - grażyny - 20-08-2015 20:44

No właśnie będę malował maskę ma mnóstwo maleńkich odprysków po kamykach ,i nic więcej żadnych zadrapań ani wgnieceń myślę zrobić na wszelki -zaś fotkę maski aby w razie ,,czego,, mieć do wglądu powód malowania maski .


RE: Odradzam Sharan 2009 - wesol - 20-08-2015 21:01

Ja mam pol samochodu malowane i mniejakos to nie martwi. Gofa tez, zreszta teraz odebralem z malowania i golfa i sharana. Wazne ze dobrze to zrobione i nie w szopie czy garazu. Co lepiej wyglada jak jest obdrapany. Maske tez mialem malnac ale cena mnei odstrazyla bo gosc zawolał 400-500 zl. Próg mi malnal za 250 a maska juz drozej. Dach np maluja za 1000-1500 zl. Cena nie jest stala. W golfie mi malnał blotnik i dwa zderzaki bo tu obdrapany tam zona puknela jakiegoą psa ale chyba zprzy 20 km/h a ze lubie meic auto w dobrym stanie to dalismy i sprawa zalatwiona.


RE: Odradzam Sharan 2009 - ULTRA - 20-08-2015 22:50

wesol mi za pomalowanie dwóch progów skasował 150zł, a co do ceny za maskę 400/500 PLN to standard nikt Ci taniej nie zrobi, no chyba, że w stodole u Jureczka gdzie pełno kurzu i brudu też tacy magicy są. Big Grin
Taniej to już wyjdzie oklejenie całego samochodu folią i nie piszę tu o zmianie koloru, np. masz ten zielony to bierzesz taki sam, albo inny odcień i wsio gra.


RE: Odradzam Sharan 2009 - andrew7800 - 21-08-2015 00:08

(20-08-2015 12:18)ULTRA napisał(a):  Andrzej chyba po twojej rozmowie ze sprzedającym ten zamieścił wpis na aukcji baaardzo malutkimi literami "Drugi lakier na drzwiach kierowcy." pod ogromnym napisem, że auto bezwypadkowe Tongue
Po rozmowie ze mną zamieścił ten drobny dodatek. Zawzinał się że lampy są z tego auta i z tego roku. Jak mu wytłumaczyłem gdzie tkwi szkopuł i że auto było bite w lewy tył i uszkodzony bok to umilkł. Miałem powiadomić Allegro ale żona prosiła żebym odpuścił gościowi.
Paweł dokładnie rozumiem co znaczy auto odświeżone a co dzwon.
Sam miałem dzwona ale złożyłem na oryginalnych częściach i pod kolor lakieru.
Smile


RE: Odradzam Sharan 2009 - wesol - 21-08-2015 06:44

Tak domyslam sie Andrzej ze wiesz oco chodzi. Tak tylko napomknalem ze jak dla mnie auto malniete tu czy tam i ma 10 czy 15 lat to raczej dla takiego modelu inplus. Moze w autach 5 letnich to jeszcze raczej nie przystoi ale male malowanko drzwi czy czegos tam to chyba nie powinno dyskfalifikowac auta. ALe jak sam mowisz tam trzepniety tu walony a gosc wpiera ze to nie prawda to samo z asiebie juz mowi z kim mamy do czynienia.


RE: Odradzam Sharan 2009 - Bogos - 21-08-2015 13:49

Hehehe i typowy chwyt sprzedawczyków. Robione zdjęcia z dalszej odległości na zoom-e to od razu można wywnioskować że auto nie jest aż tak idealne jak sprzedający pisze.


RE: Odradzam Sharan 2009 - Artur677 - 23-08-2015 21:43

Ale bijecie pianę,jeśli nikt auta na oczy nie widział nie powinien się wypowiadać czy poleca czy odradza auto.