Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
[Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-TUNING)
+--- Dział: Optyczny (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Optyczny)
+--- Wątek: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D (/Thread-Porada-Malujemy-przednie-lampy-na-czarno-D)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - bwojtek - 16-09-2011

Te myślałem o tym, ale że często jeżdżę do Polski nie chcę użerać się z Policją, bo za Ledy ( liniowe ) w tych lampach dowód zabiorą, bo nie ma atestu. Lepiej założyć niby światła do jazdy dziennej-led


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - luki058 - 13-11-2011

mamy już listopad więc po dokładnym obejrzeniu lamp nie zauważyłem żeby coś odchodziło lub się łuszczyło. auto jest w ciągłym użytku.


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - piwek86 - 26-12-2011

no też mam srebnego sharana i powiem zepomysł na 6 Smile tylko ze szpeci ten grill zznaczkiem Smile


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - piwek86 - 30-12-2011

I mój pomysł nie ledy liniowe do lamp a ringi CCFL Big Grin i czarne lampy jak sie uporam z wadliwym silnikiem i napłynie gotówka odrazu sie biore za lampy Big Grin


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - piwek86 - 12-04-2012

klosz zeszedł gładko troszke nagrzany suszarką i zszedł fabryka napchała tego kleju ze masakra ale to juz za mną ide walczyc dalej ;p Pozdrawiam Smile


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - sision - 28-11-2012

O proszę, jaki temacik, właśnie dziś miałem malować swoje, ale się nie wyrobiłem. Tylko ja chcę malować całe, bo na tych ostatnich zdjęciach chyba nie jest pomalowany ten kawałek między drogowymi i mijania. Jednym słowem czarne ma być wszystko, prócz samego odbłyśnika. A tu takie małe VT, co jeszcze można by pomalować i nad czym myślę Smile

[Obrazek: zprzyciemnionymgrilemiw.jpg]




RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - kaskader - 29-11-2012

CoolEfekt Superrr tez mam srebnego Szatana i w wolnej chwili bede bawil sie w artyste pozdroBig Grin a jeszcze jaki silikon uzyc by najlepiej potem to wszystko skleicHuh


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - Uciek - 01-03-2013

(28-11-2012, 20:25)przemo napisał(a): A próbował ktoś tego w MK1?Big Grin

Podłączam się do pytania. Robił ktoś w MK1?


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - Scrappy - 01-03-2013

(01-03-2013, 12:20)Uciek napisał(a):
(28-11-2012, 20:25)przemo napisał(a): A próbował ktoś tego w MK1?Big Grin

Podłączam się do pytania. Robił ktoś w MK1?

RAFFEN oklejał folią, jednak myślę że przed liftem nie da to takiego efektu, gdyż nie mamy przezroczystego szkła Wink


RE: [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D - michalszczecin - 15-04-2013

(29-11-2012, 07:58)kaskader napisał(a): CoolEfekt Superrr tez mam srebnego Szatana i w wolnej chwili bede bawil sie w artyste pozdroBig Grin a jeszcze jaki silikon uzyc by najlepiej potem to wszystko skleicHuh

NA stary klej(jesli bedziesz dobrze rozklejac) najpierw mozesz sprobowac ja tak zrobilem i nic nie paruje Wink

Ja pomalowalem dzisiaj dwie godziny roboty.Tylko pomalowalem cale na czarno nie tak jak luki058 miedzy mijania a drogowymi jest srebrne...polecam bo naprawde to wyglada...