Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Jakiego VAG-a/VCDS-a polecacie do diagnozy? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-DZIA%C5%81-TECHNICZNY)
+--- Dział: Diagnostyka VAG (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Diagnostyka-VAG)
+--- Wątek: Jakiego VAG-a/VCDS-a polecacie do diagnozy? (/Thread-Jakiego-VAG-a-VCDS-a-polecacie-do-diagnozy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - sabelART - 02-03-2014

W ustawieniach tworzysz jakie auto silnik jaki rodzaj paliwa ciezar zkierowaca i z paliwem...dosc proste.pozniej torque nie wariuje i pokazuje dosc rzetelne dane.


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - $pioch76 - 02-03-2014

Witam.
To o takiej opcji nie wiedziałem nawet, może dla tego, że to tak trochę na szybko próbowałem, a z angielskim to u mnie jest raczej kiepsko, ale muszę popróbować. Pobawie się jak będę miał chwilę, a narazie mam gróbszy problem z autem
którego ELM'em i tak nie ogarnę, ale jak już się z tym uporam to powalczę z ELM'em i torque


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - wesol - 02-03-2014

vcds tez cos takiego ma do mierzenia i przyspiechy itp. Kiedys sie bawilem ale jakos mi to nie podchodzi.


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - sabelART - 02-03-2014

No torque to ja mam po polsku Smile a zeby stworzyc profil auta to klikasz przyciszk od ustawien (w samsungu po lewej od srodkowego przycisku).pokaze Ci sie wtedy Menu ustawienia, profil samochodu i wyjscie.


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - Bogos - 02-03-2014

Czy w samochodach które nie mają szyny Can tylko K można w jakiś sposób za pomocą VCDS zakodować np światła do jazdy dziennej jako skandynawskie?


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - Scrappy - 02-03-2014

To chyba tylko w autach z długim kodowaniem, ale mogę się mylić.


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - Bogos - 02-03-2014

Hmmm. No właśnie Confused Bawiłem się z kodowaniem wczoraj z Touranem i aż miło to sie kodowało ,ale w sharanie 2002 to juz nie! a szkoda.
Czyli trzeba coś dokładać do auta aby coś takiego zrobić??


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - $pioch76 - 03-03-2014

Cytat:No torque to ja mam po polsku a zeby stworzyc profil auta to klikasz przyciszk od ustawien (w samsungu po lewej od srodkowego przycisku).pokaze Ci sie wtedy Menu ustawienia, profil samochodu i wyjscie.
Ja łyknąłem na próbe pierwszy darmowy jaki znalazłem, musze poszukać, ale i tak najpierw musze ogarnąć problem z autem, którego torque raczej nie ruszyHuh

Witam.
A torque po polsku to gdzie szukać, bo u mnie na szajsungu w android market to nic pl. nie znalazłem no chyba, że w tych płatnych ale jak opis po angielsku to reszta chyba też, a wciemno nie chce łykać, wolę siępomęczyć z angielskim, chociaż w moim przypadku angielski to spora bariera SadBig Grin



RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - wesol - 03-03-2014

nie da sie kodowac takich rzeczy bo instalacja jest po analogu. Wlaczenei swietel odbywa sie bez modulów komputerów itp. Czli wwalasz wszystko z sharana- komputery a zostawiasz tylko kabloteke, akumulator i lampy i przelacznikiem zapalasz swiatla nawet jak pol auta bedzie odciete lub spalone.


RE: Jakiego VAG-a polecacie do diagnozy? - Bogos - 03-03-2014

Ok. Dzięki wesol za wyjaśnienie tematu.
Scrappy-dzieki