Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Błąd 1276 - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Diagnostyka VAG (/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Dział: Kody błędów (/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Błąd 1276 (/showthread.php?tid=705)

Strony: 1 2


RE: Błąd 1276 - Motorek4612 - 19-08-2011 15:06

Witam ponownie.Moja radość trwała zaledwie miesiąc czasu,po wymianie sterownika pompy ABS, i przejechaniu 2tys kilometrów, problem wrócił, dzisiaj zapaliła się kontrolka ABS, i po sprawdzeniu vagiem, ponownie błąd 1276Sad Ręce mi opadają, czy czeka mnie wymiana całej pompy ABS????


RE: Błąd 1276 - Peterson2141 - 02-01-2013 21:38

Nie wiem na ile problem jest jeszcze aktualny ale miałem podobnie w Galaxy. Abs jest praktycznie ten sam. Również miałem ten sam błąd, wymieniłem całą pompę + odpowietrzanie i wszystko to niepotrzebnie. Problem był w bezpieczniku w skrzynce przy akumulatorze. Są tam dwa 30A od ABS-u. Oba były sprawne lecz po wyciągnięciu w tym środkowym były okopcone nóżki tak jakby był słaby styk. Wyczyściłem, włożyłem i śmiga już ponad tydzień. Pozdrawiam


RE: Błąd 1276 - maly_dawidek - 29-03-2014 17:03

Witam. Dziś wracając z pracy zapaliła sie kontrolka ABSu i kontroli trakcji. Pod komputerem pokazało bład 1276 czyli pompa ABS. Po próbie przetestowania hamulców ABS sie nie odzywał więc sprawdziłem na szybko wtyczke, ale to nie pomogło, okazało się że bezpiecznik jak pisze kolega wyzej miał wypalone w stopkach dwie dziurki i nie było styku. po wymianie wszystko dziala jak należy. Pozdrawiam.