Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Chip w Galaxy - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Mechaniczny (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Diselek (/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Chip w Galaxy (/showthread.php?tid=6862)

Strony: 1 2 3


Chip w Galaxy - borys03 - 24-11-2014 19:42

Witam
po naprawie ogrzewania przyszedl czas na pare konikow wiecej i pytanie
gdzie na terenie Poznania lub okolic dobrze zrobia wirusa?
Moze byc jeszcze Gorzow lub Zielona Góra.
ps. Mam 1.9rdi 131km slyszalem ze 150km to nie bedzie problemu


RE: Chip w Galaxy - zdroyek - 25-11-2014 13:23

właśnie - mam ten sam silnik i ktoś mi mówi ze spokojnie mozna zrobic 170 kucyków - do jakiej wartości tak naprawde jest bezpiecznie dla turbiny i koła dwumasowego ?


RE: Chip w Galaxy - daneczek76 - 25-11-2014 14:58

panowie TU KLICK TU macie tabele przyrostów przy zdrowej serii


RE: Chip w Galaxy - piotto0 - 25-11-2014 15:13

Jak pojedziesz do pewnego / dobrego tunera to zrobi Ci tyle mocy ile będzie można dla twoich podzespołów i gotowe ;-).

z 130KM SGA powinno 160KM~ wyjść przy zdrowym osprzęcie.


RE: Chip w Galaxy - borys03 - 03-12-2014 07:25

Ale macie jakas dobra firme do polecenia co dobrze z chipuje autko Smile


RE: Chip w Galaxy - zdroyek - 08-03-2016 14:41

cały czas zastanawiam sie czy zawirusować moje ASZ ... koszt niby tylko 500 zł a koników bedzie więcej....

moze ktoś kto to juz sobie zrobi by napisał

wady zalety ?


RE: Chip w Galaxy - wesol - 08-03-2016 19:05

za 500 zl to raczj enei bedzie to wpelni profi tuning chyba ze tylko dajesz tunerowi soft do obrobki a on ci go modyfikuje a sam go sobie wgrywasz. Ewentualnie wysylasz sterownik i dostajesz ster juz zmodozny. Jesli ktos wie co robi to zrobi dobry soft nawet na odleglosc jesli nie wie co robi to spapra nawet majac dobry sprzet i hamownie do dyspozycji.

Co do samego wirusowania to pytanie jest śmieszne bo to zaledwie lizniecie i podciagniecie mocy o para konikow tylko. Po paru latach stwierdzilem ze jak sie bawic to sie bawic i jak juz cos robic to tak by to przynioslo ze 50-80 koni. Dla samego lizniecia o 20 koni to naprawde gra nie jest warta tej kasy. Jzu dawno chlopaki doszli do tego na forum golfaze jak sie ma wersje 110 konną naprzyklad to lepij zapakowac turbo ASZ i wtryski 216 i zmodzic auto na te 160-170 koni niz samym softem liznac ze 110 a tak naprawde ze 120 koni bo tyle maja w serii na te 140 koni.


RE: Chip w Galaxy - zdroyek - 09-03-2016 09:53

(08-03-2016 19:05)wesol napisał(a):  za 500 zl to raczj enei bedzie to wpelni profi tuning chyba ze tylko dajesz tunerowi soft do obrobki a on ci go modyfikuje a sam go sobie wgrywasz.

no własnie taki był plan żeby wysłać soft do obróbki i potem go wgrac.
to oferta od jednego z kolegów z niniejszego forum ktory juz mi pomógł z licznikiem więc wydaje się dość profesjonalnie.

Co do 20 - 30 koni bo tyle licze ze taki bedzie efekt ... ok mozna to nazwać liźnięciem ale jak dla mnie wystarczy ... to rodzinny autobus a nie wyścigówka i nie chce w niego pakowac za dużo kasy, ma być ekonimicznie a jak sie da podnieszc moc i moment niewielkim kosztem dlaczego by nie .... zastanawiam sie tylko nad wpływem tego na podzespoły ...


RE: Chip w Galaxy - wesol - 09-03-2016 11:57

Za 300 zł załatwić mogę profil zrobiony soft lub mniej profil ale też dobrze za 200.


RE: Chip w Galaxy - zdroyek - 09-03-2016 12:45

profil zrobiony soft - masz na mysli profesjonalnie zrobiony ?

tylko musiałbyś mi łopatologicznie wytlumaczyć jak wyciągnąć obecny żeby wysłać jak rozumiem i potem jak to wgrać Big Grin