Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-FORUM-OG%C3%93LNE)
+--- Dział: Moto News (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Moto-News)
+--- Wątek: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace (/Thread-Por%C3%B3wnania-C8-vs-Alhambra-vs-Espace)

Strony: 1 2 3


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Czerwony - 19-11-2014

Mój znajomy ma Espace i nie narzeka, ale są dwa warunki:
- nowy;
- służbowy.
Inaczej się nie da.


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - daneczek76 - 20-11-2014

Dmusek fakt z cytrynami komfort jest swego czasu słuzbowa c5 mielismy w kombi .
Do SGA jeszcze drzwi boczne przesuwane i miodzio by było.


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Kubass32 - 20-11-2014

Mimo, iż jeżdżę sharanem, najlepszym wyborem byłoby c8, mój tato takie ma od paru lat 2.2 Hdi, rewelacja silnik bezawaryjny i bardzo dynamiczny, na początku wystarczy usunąć filtr cząstek wgrać mapę i auto hula bezawaryjnie. Jeździmy nim od jakichś 4 lat, rocznie koło 35 tyś, i robione są tylko eksploatacyjne sprawy i nic więcej. Natomiast jeśli chodzi o koszt tylnej belki tam mogą się wybic tylko tulejki które są tak na prawdę śmiesznie tanie Tongue


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - wielkasliwa - 20-11-2014

Kupiłem kiedyś espace co prawda III , byłem młody i gniewny i zachciało mi się na taxi 3.0 V6 Big Grin w automacie ... problem w tym, że ten automat nie działał ... to znaczy działał ale przez 7 km ... po pół roku sprzedałem go za 2 tys ... kupiłem za 6 tys ... aha laweta z Zielonej Góry do Krapkowic 1000 zł czyli "piątka" w plecy Smileza naprawę krzyczeli 5500 zł i olałem temat. Samochód na prawdę ładny; xenon, klima, panorama, skóra i ten śmieszny pilot do radia wszystko fajnie ale....
kupił go gość, który ma już 3 takie i próbuje od 4 lat zrobić jednego z trzech.


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Bogos - 20-11-2014

(20-11-2014, 00:12)daneczek76 napisał(a): Do SGA jeszcze drzwi boczne przesuwane i miodzio by było.

Mówisz i masz. hehehehe


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - daneczek76 - 20-11-2014

tak kochanieńki ale to 2010 i dalej a jak by stara buda miały to by miodzio było.


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - smok_wawelski - 21-11-2014

Tak, ja też miałem daneczkowi podesłać suwanki ale to faktycznie nie ten rocznik, ja też do nich wzdycham - bardzo wygodne rozwiązanie, z Dodge'a Granda je pamiętam - rewelka miodzio Smile ale na Cytrynę nie - raczej bym nie zmienił


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Scrappy - 21-11-2014

A mi te suwane drzwi nie podchodzą, może i na parkingu wygodne, ale dalej mam coś w sobie co mnie odpycha od nich Big Grin Cytrynki są fajne, znajomy ma Xsarę Picasso i chociaż mniejszy od SGA to też bardzo wygodny Smile


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - daneczek76 - 22-11-2014

Powiem wam ze jak ja szukałem to miałem dylemat miedzy wiekszym sharanem a piekniejszym Mitsubishi Grandis choc mniejszym.


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Bogos - 22-11-2014

(22-11-2014, 18:16)daneczek76 napisał(a): Powiem wam ze jak ja szukałem to miałem dylemat miedzy wiekszym sharanem a piekniejszym Mitsubishi Grandis choc mniejszym.

Grandis z silnikiem vw 2.0 Tdi??