Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Moto News (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace (/showthread.php?tid=6829)

Strony: 1 2 3


Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - daneczek76 - 19-11-2014 00:46

Co powiecie o teście . Co byście wybrali :sleepy?


http://www.magazynauto.pl/uzywane/opinie/news-uzywane-seat-alhambra-citroen-c8-renault-espace,nId,1446834


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - marcyb3 - 19-11-2014 11:09

Osobiście żadnego francuza bym nie wybrał.Takie jest moje zdanie,mam znajomych którzy to mają francuzy i ciągle coś robią,największą chyba bolączką jest tylna belka która niestety jest bardzo słaba,a koszt regeneracji jest duży i zbytnio na długo nie starcza.Drugą bolączką to jest elektronika tego auta


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - ARTUROO26 - 19-11-2014 12:37

Koledze doradzalem kupno Alhambry, wybrał Espace ze względu na bdb wyposażenie. Więcej stał w warsztacie niż jeździł, miał go pół roku. Kupił go za 15,5 tys a nie mógł sprzedać za 10


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Peszek - 19-11-2014 14:31

Espace to padlina ale C8 właściciele dobrze oceniają


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - daneczek76 - 19-11-2014 15:08

Espace to chyba wszyscy wiedzą że saleje elektronika i elektryka.

SGA dla mnie mają dwie wady układ Klimatyzacji i dogrzewacz.
Reszta to typowe usterki vaga po latach


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Bogos - 19-11-2014 17:28

OOOO jak widze Espace to takie ciary mnie bierą że szok. Nic tam nie jest normalne. Kolega miał mod 2000 chyba 2,2dci Problem był taki że GASŁ KIEDY BĄDZ i uwierzcie ponad rok stał na autoryzowanej stacji Renault, wymienili wszystkie kable (wiązki el) bo podejrzewali zwarcie I?? Polak go kupił i Polak go zrobił , a zwarcie było ale w POMPIE ABS. Taki przykład.Wink


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - RAFFEN - 19-11-2014 18:33

(19-11-2014 00:46)daneczek76 napisał(a):  Co powiecie o teście . Co byście wybrali :sleepy?


http://www.magazynauto.pl/uzywane/opinie/news-uzywane-seat-alhambra-citroen-c8-renault-espace,nId,1446834

Odpowiedz masz prostą,ja wybrałem 3-4 lata temu to czym jeżdzę równie dobrze mogłem kupić któregoś z dwóch pozostałych.Tongue


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Scrappy - 19-11-2014 20:03

Espace odpada, podobają mi się, ale opinie tragiczne. Przykład - ulicę dalej mieszka gościu, miał galaxy przedlifta, kupił może rok po mnie to koło 2007 roku będzie. W tym roku go sprzedał i kupił właśnie Espace. Nie wiem czy dwa miesiące go miał, jak wystawił do sprzedania, a w opisie lista co wymienił, nie pamiętam już dokładnie ale rzeczy typu maglownica i inne większe rzeczy, z czego uzbierała się niezła sumka.
Nad C8 można się dłużej zastanowić, i fajne autko to jest, ale ja jakoś zawsze w kierunku VAG'ów się kierowałem i jeżdżę alhambrą Big Grin


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - Peszek - 19-11-2014 21:36

A ja jeżdżę sharanem od 8 miesięcy tez bym zrobił listę rzeczy zrobionych i do zrobienia aż włos się jeży ;(


RE: Porównania C8 vs Alhambra vs Espace - dmusek - 19-11-2014 22:01

Trojaczki zamieniłbym tylko na nowsze C4 Grand Picasso. Bo jest z zewnątrz bardzo podobne, a co do komfortu to cytrynki nie mają sobie równych. Kilka już miałem i psuje sie to samo co w innych, a belkę można samemu zregenerować, tylko trochę sprytu potrzeba.
Nawiasem mówiąc. Jak koledzy przyjeżdżali do szkoły maluchami to czarny Citroen AX Sport z podwójnym Weberem to było coś.Ehh... sentymenty...Tongue