Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Uważajcie na piratów drogowych. - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Moto News (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Uważajcie na piratów drogowych. (/showthread.php?tid=6636)

Strony: 1 2


Uważajcie na piratów drogowych. - daneczek76 - 10-10-2014 14:46

Niestety Panowie Ten tydzień jest pełen smutku Sad.

Zginą tragicznie mój kolega z Pracy forumowy kolega na forum OCP.

Tu macie filmik jak to się stało 1.

Tu macie filmik jak to się stało 2.


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - ARTUROO26 - 10-10-2014 17:21

Współczuje... Mojej żony kolega w taki sposób popełnił samobójstwo... Tyle, że zabrał przy tym niewinne osoby... Co ci ludzie mają w głowach?


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - Bogos - 10-10-2014 17:38

Współczucia.


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - wesol - 10-10-2014 17:44

dobrze ze ten sprawca zginął. Choc nikomu sie zle nie życzy. Tak by go przymkneli moze na 2 lata albo cos i potem by znowu stanowil zagrozenie. Szkoda tylko tego Leszka.


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - daneczek76 - 10-10-2014 19:38

Panowie uderzenia było duze auto sprawcy jechało 140 km/h udezyło w lewy bok kierowcy wysokosc przednego koła drzwi auto Leszka obròciło i wpadło jego bokiem do rowu.
Nie moge sie oswoić z myślą ze kolegi obok z pokoju juz nie ma, co widze srebrna Octavie mysle ze Leszek jedzie.

Niestey kazda nasza podróż samochodem obarczona jest ryzykiem .


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - Peszek - 10-10-2014 19:48

Kondolencje rodzinie .Samobójca lub najszybciej pijany ale pewnie niebawem
będzie wiadomo .Choćbyś najlepiej jeździł i przestrzegał przepisów nic cie nie uchroni od takiej sytuacji Sad


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - Bogos - 10-10-2014 20:00

A pomyslcie sobie sami .Ilu tu na naszym forum pisze chlopakow np.zuzycie paliwa mam przy 150/190 mam 8/9litrow ...lub nie pojedzie wiecej niz 160km/h jeszcze wolaja!!!! POMOCY !!!!!!!!!!.Czy tym ludziom sie cos w leb dzieje czy co. Ja jak to wszystko czytam to mie szlak trafia.AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Pozdrawiam rozadnych kierowcow naszego forumShy


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - ARTUROO26 - 10-10-2014 20:10

Bogos, wszystko zależy od warunków i umiejętności kierowcy, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora...


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - grzesiekm - 10-10-2014 20:11

Współczuje niestety nie wiemy co ma się stać a warjatów i debily nie brakuje na każdym kroku ich widzimy współczuje


RE: Uważajcie na piratów drogowych. - Bogos - 10-10-2014 21:39

(10-10-2014 20:10)ARTUROO26 napisał(a):  Bogos, wszystko zależy od warunków i umiejętności kierowcy, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora...
Co ci z umiejetnosci jak inny w ciebie przywali z pretkoscia 140km/h hmmmmmm?? nawet nie pierdniesz i juz po wszystkim.Zreszta moze masz inne myslenie jak ja ,ale jak bys jezdzil z 54oma osobami z 450km w jedna stronę to bys inaczej myslal. Zresztą twoja wypowiedz wogóle mnie nie uspokaja a nawet jeszcze bardziej wkurza!