Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Odradzam (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy (/showthread.php?tid=6500)



części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - grzesiekm - 15-09-2014 18:28

Odradzam zakupy w firmie AUTO SKOCZEK adres STARY GÓZD 99/1. 26-806 STARA BŁOTNICA sprzedawca jest nierzetelny zakupiłem u niego drzwi do sharana miały być kompletne a dostałem gołe coś podrapanego samą blachę miał mi odesłać część pieniędzy ale nic z tego roześmiał mi się w słuchawkę a teraz nie odbiera telefonu to po prostu OSZUST [...] koledzy omijajcie tą firmę pozdrawiam.


mod: smok_wawelski - post był edytowany na prośbę autora


RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - peters - 11-10-2014 23:11

To byla wysylka czy co ?
Skoro placiles a widziales co brales to trzeba bylo od razu nie zaplacic.
Najgozej wlasnie jak to bylo przez kupno na odleglosc.


RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - andrew7800 - 11-10-2014 23:40

(11-10-2014 23:11)peters napisał(a):  To byla wysylka czy co ?
Skoro placiles a widziales co brales to trzeba bylo od razu nie zaplacic.
Najgozej wlasnie jak to bylo przez kupno na odleglosc.

Widział na fotkach co kupuje a po opłaceniu dostał kota w worku. Często tak oszukują sprzedawcy byle sprzedać i kasę z góry dostać. Sam ponad rok temu zostałem oszukany w ciągu miesiąca kilka razy i od tamtej pory sprawdzam przesyłki przed zapłaceniem kurierowi a jak coś nie tak to nie odbieram i już. Nikt z nas za swoje pieniądze nie chce być robiony w konia.


RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - grzesiekm - 12-10-2014 17:37

Nie było mnie przy odbiorze jak wieczorem odpakowałem to szału dostałem ponad miesiąc ściemniał nie odbierał telefonu nie polecam


RE: części używane AUTO SKOCZEK odradzam zakupy - wesol - 12-10-2014 17:41

Ja tu widze ze si zrobil dzial dyskusje itp. Po co te komenty i wymysly. Nie polecam to nie polecam. Kolega przedstawil w czym problem i tyle. Oszustwo w bialy dzień. Jesli to jest tez nick z allegro to warto zapamietac by nie robic interesów.