Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
brak sterowania radia z kiery i klaksonu - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Diagnostyka VAG (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: brak sterowania radia z kiery i klaksonu (/showthread.php?tid=6379)



brak sterowania radia z kiery i klaksonu - sebmar - 29-08-2014 01:38

1,9 AUY 2002r , zginał mi klakson i możliwość sterowania radiem z kiery ,wcześniej miałem kłopot z wilgocią z małej lewej szybki i wariacje z wycieraczkami , sprawę cieknącej szybki załatwiłem ,osuszyłem wszystko ,problem wariujących wycieraczek zniknoł ale zonk jak w temacie ,pod fotelem nie mam modułu ,jest tylko centralka parktronica ,czyli moduł jak wnoszę jest zintegrowany pod panelem bezpieczników ,ale czy ewentualnie ma wpływ na zanik klaksonu ? co koledzy poradzą .
p.s temat z pompkami załatwiony ,po udanym zakupie autko śmiga jak nigdy ,dzięki za wszelką pomoc


RE: brak sterowania radia z kiery i klaksonu - sebmar - 30-08-2014 20:25

moduł wymieniony ,wiązka w drzwiach naprawiona ,brak wszelkiej komunikacji CAN mega macsem ,z niczym połączyć się nie mogę ,nadal brak klaksonu i sterowania radiem i zauważyłem tez że tampomat nie reaguje ,dokąd wchodzi wiązka z kiery ,bo nie prosto do modułu ,idzie gdzieś w górę ?zegary czy cos innego ,może by ktoś pomógł


RE: brak sterowania radia z kiery i klaksonu - sebmar - 31-08-2014 10:56

sam sobie pomogłem ,po poprawieniu wszystkich wsuwek i wtyczek zauważyłem że przekaźnik multifunkcji miał problem z komunikacją po lekkim zacieśnieniu wsuwek problem znikł ,jutro sprawdzę czy łączy się z CAN ,został mi zawilgocony moduł parktronica ale tu raczej zakończy się na wymianie na drugi