Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Pomoc nad morzem.... - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pomoc nad morzem.... (/showthread.php?tid=6040)

Strony: 1 2


Pomoc nad morzem.... - nieldos - 06-07-2014 11:06

Witam. Oferuję pomoc nad morzem w okolicach Międzyzdroje, Świnoujście, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Łukęcin, Niechorze, Rewal i okolicach czy w znalezieniu noclegu czy w razie jakiś problemów z autem... Pomoc ogólną gdyż jak wiadomo różnie to bywa... Wszystkich którzy wybierają się w tą okolice a chcieli by numer zapraszam na priv... Pozdrawiam

PS. Rozsądku za kierownicą i udanego wypoczynku


RE: Pomoc nad morzem.... - RAFFEN - 06-07-2014 11:22

to przydałby sie jakiś tel do ciebie bo jak sie ktoś skontaktuje


RE: Pomoc nad morzem.... - nieldos - 06-07-2014 11:25

Napisałem, że na priv można go otrzymać ale w sumie, żeby nie było zamieszania, że trzeba pisać to podam tutaj numer : 880 000 234. Pozdrawiam


RE: Pomoc nad morzem.... - nieldos - 07-07-2014 16:24

Nie ma żadnego problemu - pomoge każdemu jak trzeba gdyż jak wiadomo na drodze różnie bywa... Teren zachodniopomorskie i Niemcy to mój chleb. Na trasach Naszego województwa .... Hamburga i Mannheim często można mnie spotkać...


RE: Pomoc nad morzem.... - kaskader - 07-07-2014 21:53

Witaj kolego fajnie sie sklada Big GrinBig GrinBig Grin mam zamiar ruszac do Rewala i juz sobie wklepalem twoj numer tak wiec jak juz sie tam zjawie to napewno odwiedze pozdrawiam Big Grin


RE: Pomoc nad morzem.... - nieldos - 07-07-2014 21:59

Zapraszam... zapraszam Smile Jak będę w domu nie ma problemu... Nie wiem kiedy będę jechał zarobić na jakieś bułki Smile ale mam nadzieję, że się spotkamy Smile


RE: Pomoc nad morzem.... - januszpogorzelski0 - 20-07-2014 12:27

Dzięki, jak będę w tych regionach to na pewno się skontaktuję. Zamierzam tam jechać w przyszłym roku.


RE: Pomoc nad morzem.... - Dołas - 27-07-2014 12:53

ooo jak się dobrze składa bo jakoś na początku sierpnia ruszam w stronę Dziwnowa z żoną i dwoma maluszkami , powiedz czy jadąc w ciemno można bez problemu znaleźć jakiś pokoik z łazieneczką czy lepiej wydzwaniać ? wiadomo na miejscu będzie zawsze trochę taniej , pozdrawiam


RE: Pomoc nad morzem.... - nieldos - 27-07-2014 14:39

Lepiej podzwonić gdyż w tym roku jest naprawdę dużo ludzi...Pogoda dopisuje więc lepiej orientacyjnie podzwoń... Smile


RE: Pomoc nad morzem.... - Dołas - 27-07-2014 18:38

a w razie jakbym nie trafił masz kogoś znajomego jakiś namiar czy nie bardzo ? Smile pzdr