Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Elektryka auta (/forumdisplay.php?fid=75)
+---- Wątek: niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem (/showthread.php?tid=6017)



niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem - szefo4 - 02-07-2014 13:14

Mam pytanko mam Galaxy mkI i mam napięcie we wszystkich trzech zapalniczkach po 4,3V czy ktoś wie co to może być, i pod sirdzeniem kierowcy mam wolną wtyczkę o numerze 191 972 530 B lub GHW 16 331 od czego ona może być. posiadam książkę sam naprawiam auto sharan w wersji elektronicznej jak by ktoś potrzebowałBlush


RE: niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem - moherydz - 02-07-2014 17:51

[Obrazek: centralkav1.jpg]
Sprawdź bezpiecznik nr. 35 i napięcie na gnieździe.


RE: niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem - wurba - 02-07-2014 21:51

Pomierz napięcia krzyżowo. Plus gniazdka do dowolnego miejsca karoserii i minus gniazdka do innego plusa (np. bezpośrednio z aku). Wtedy ci wyjdzie, czy to masa czy zasilanie.


RE: niskie napiecie w zapalniczce luzna wtyczka pod siedzeniem - szefo4 - 03-07-2014 09:19

mierzyłem krzyżowo i wiedziałem ze to +, tak jak jak Andrzej napisał zrobiłem wyciągnąłem bezpiecznik 35 był troszke zaśniedziały dałem nowy i jest OK Dziękuje bardzo