Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
navi na androidzie - zamówienie z chin:) - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-CAR-AUDIO-CB-RADIO-NAWIGACJE)
+--- Dział: Car Audio (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Car-Audio)
+--- Wątek: navi na androidzie - zamówienie z chin:) (/Thread-navi-na-androidzie-zam%C3%B3wienie-z-chin)

Strony: 1 2


navi na androidzie - zamówienie z chin:) - m-blue - 14-06-2014

Witam,
chodzi za mną zamówienie czegoś takiego zamiast mojego mcd:
http://www.sharingdigital.com/products/VWM-6918GDA--Passat-Jetta-1080P-high-resolution-video-playing-cheap-dvd-player.htm

negocjuję cenę z chińczykamiSmile obstawiam około 300$ wysyłka 1 sztuki 60$, ale może będzie podobnie przy większej ilości czyli np 2sztSmile

Może ktoś chętny i się jakoś to połączy.

Czekam na info, czy gra z fisem, bo takowe też znalazłem ale akurat nie konkretnie ten model, poza tym ma chyba wszystko...



RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - Czerwony - 14-06-2014

Piszą na stronie, że minimalne zamówienie to 2 szt.


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - m-blue - 14-06-2014

Wyślą i jedną, ale liczę na lepszą cenę przy np tych 2 szt. Standardowo naściemniałem już trochę, zapytałem o większą ilość itp....


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - K9Darek - 14-06-2014

Ty lepiej z chinolami uważaj. Oni mają inne prawa rynkowe. Towar, o ile w ogóle dojdzie, otrzymasz po miesiącu. Jeśli nie otrzymasz to.. po ptokach.


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - m-blue - 14-06-2014

Kupuje od chinczykow ladnych pare lat, od latarek, gadzetow, akumulatorkow po tuner dreambox, bo to chyba najdrozsza rzecz i jeszcze sie nie nacialem.jak. os to jakies ubezpieczenie daje paypal a i kupowac trzzeba od sprawdzonych sprzedawcow.


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - zomol - 15-06-2014

Kupowałem w chinach 2 razy towar doszedł po około 6 - 7 tygodniach. Inna sprawa to jakość i gwarancja bo tych niestety brak Tongue
Zakupiony towar maximum do 30 dni lądował w śmietniku tak, że teraz chiński to mogę sobie kupić ale śrubokręt w supermarkecie za 3 zł "spróbować" wkręcić nim śrubkę i potem wyrzucić Big Grin, bo na pewno nigdy więcej nie wydam paru stówek na to dziadostwo które tam sprzedają i do tego koszmarnie drogą wysyłkę Huh


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - m-blue - 15-06-2014

Z ostatnich zakupów jest rejestrator trasy do samochodu, nawet chyba się chwaiłem na forum, bo był o tym tematSmile pół świata modelarskiego się tym bawi i wszystko z chin idzie, mało kto kupuje w plSmile kosztował coś około 300zł za wszystko. Transport jak to przeważnie u nich gratis, paczka u mnie po niecałych 10 dniach i to jest standardem- 10-14 dni, bo większość wysyłają jako list polecony lotniczy.
Aku do modeli zamawiałem z hong-kongu, to kurierem, fakt, że kosztował chyba 20$ ale był za 3 dni i po rozłożeniu na elementy paczki i tak wyszło sporo taniej niż w plSmile
Nikogo nie namawiam na siłę, tylko uświadamiam, że trochę wprawy i chińczyki nie są tacy źli, co do gwarancji na pewno zależy co i jak, ja nie miałem okazji korzystać, a jak kupiłem zasilacz do samochodu, za 2$ czy 1$ i padł po miesiącu, to nawetr nie myślałem o wymianieSmile za to laser jak padł, to przysłali od razu nowySmile W zasadzie to nie wyobrażam sobie żeby coś do nich odsyłać, ale podejrzewam, że to kwestia umowna i na siłę możnaby dopytać co w przypadku ew. rekamacji.
Dreambox - tuner tv sat, który u nas o ile pamiętam był dwa razy droższy - rząd kwot około 1000zł , działa do dzisiaj Smile

W kwestii śrubokrętów, to pewnie też większość jest robiona w chinach albo HK, podobnie jak części automatyki przemysłowej, telewizorów agd itpSmile wszystko idzie z chin, tylko trzeba wiedzieć co i jak kupować.

Także pomijając temat navi, dla tych co się zastanawiają czy spróbować albo nie, proponuję poczytać trochę na forach np modelarskich gdzie 80% albo więcej części idzie z ebaja, albo z chin, bo ceny są sporo niższe. Bezpiecznie jest zamawiać na sprawdzomych stronach, gdzie są np opinie o danych produktach i można zanim się kupi poczytać o jakości.
Płacąc przez paypal., a zwykle tak jest jest jakieś ubezpieczenie transakcji jakby się sprzedawca nie wywiązał, ale jakoś z tego nie korzystałem.
To chyba tyleSmile


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - moscic - 29-06-2014

(14-06-2014, 13:42)m-blue napisał(a): Czekam na info, czy gra z fisem, bo takowe też znalazłem ale akurat nie konkretnie ten model, poza tym ma chyba wszystko...

A to sa jakies nieoryginalne radia ktore beda wspolgrac z fisem? Bo mam oryginalne radio tylko i wylacznie z tego wzgledu. Bo chce miec informacje na fisie.



RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - fishbone - 02-07-2014

(29-06-2014, 07:42)moscic napisał(a):
(14-06-2014, 13:42)m-blue napisał(a): Czekam na info, czy gra z fisem, bo takowe też znalazłem ale akurat nie konkretnie ten model, poza tym ma chyba wszystko...

A to sa jakies nieoryginalne radia ktore beda wspolgrac z fisem? Bo mam oryginalne radio tylko i wylacznie z tego wzgledu. Bo chce miec informacje na fisie.

Jak na razie nie ma :/


RE: navi na androidzie - zamówienie z chin:) - mlodszy - 09-07-2014

poszukaj tutaj: http://www.aliexpress.com
wybierz opcję freeshiping wtedy nie płacisz za przesyłkę.
Ja zamawiam dużo przeróżnych rzeczy i zawsze otrzymuję przesylkę zgodnie z zamówieniem.