Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Poszerzanie Felg - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: TUNING (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-TUNING)
+--- Dział: Optyczny (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Optyczny)
+--- Wątek: Poszerzanie Felg (/Thread-Poszerzanie-Felg)

Strony: 1 2 3


RE: Poszerzanie Felg - Dark 1969 - 03-06-2014

Witam. Kolego fishbone jesli potracisz np pieszego smiertelnie po zmroku to auto idzie na badanie diagnostyczne. Trafisz na upierdliwego prokuratora i dociekliwego diagnoste to powiedza ze rekodzielo jakie zostalo zrobione w lampach moglo miec wplyw na przykladowa sytuacie. Podobnie z felgami dobrze zrobionymi przez goscia co mial pojecie(nie w stodole)peknie na dziurze tez moze prokurator stwierdzic ze to nie ori ale jakies rekodzielo i to moglo miec znaczenie itd.. Mialem wypadek i spotkalem taka prokurator i wiem z wlasnego doswiadczenia co potrafi.


RE: Poszerzanie Felg - smok_wawelski - 03-06-2014

Pytanie o rodzaj tuningu - było pół żartem i nie miało związku z moderacją - jakaś mechanika tam też jest w tym poszerzaniu spawaniu itp. - skutek niewątpliwie optyczny Smile

O samych "hidach" nie będę dyskutował - nawet nie wiem co to jest i mogę z tym żyć dalej Smile a może doczytam na forum Smile

Jeśli chodzi o sprawy poważniejsze to nie ma znaczenia czy będzie PL-wschód, zachód czy południe - po prostu jak jest śmiertelny lub ciężki wkracza prokurator z urzędu - i dzieje się tak jak wesol i Dark1969 piszą - i tyle - prawa nie zanegujesz a nie jest to widzimisię prokuratora tylko jego prawny obowiązek i żaden prorok nie odpuści badań auta choćby z obawy o swoją karierę.
Diagnosta też nie będzie takiego auta oglądał i za flaszkę nie załatwi jak przegląd.
Owszem auto idzie ale najpierw na parking policyjny a dopiero później na na diagnostykę - tyle że ogląda je nie diagnosta który tam robi ale biegły sądowy.

Przy ciężkim lub śmiertelnym brak homolki - może się ślizgnąć ale tylko w jednym przypadku - jeśli sąd uzna że owszem było coś bez homolki ale nie miało to bezpośredniego wpływu na zaistniały wypadek.

Przy stłuczkach - pewnie że może się ślizgnąć jak trafisz na ślepego misia jak trafisz mądrego - to dowód papa, mandat i lawetka na Twój koszt.


RE: Poszerzanie Felg - Scrappy - 03-06-2014

(03-06-2014, 22:05)smok_wawelski napisał(a): Pytanie o rodzaj tuningu - było pół żartem i nie miało związku z moderacją - jakaś mechanika tam też jest w tym poszerzaniu spawaniu itp. - skutek niewątpliwie optyczny Smile
Odpowiedź też z humorem, żeby nie było niedomówień Big Grin



RE: Poszerzanie Felg - fishbone - 04-06-2014

(03-06-2014, 19:50)Dark 1969 napisał(a): Witam. Kolego fishbone jesli potracisz np pieszego smiertelnie po zmroku to auto idzie na badanie diagnostyczne. Trafisz na upierdliwego prokuratora i dociekliwego diagnoste to powiedza ze rekodzielo jakie zostalo zrobione w lampach moglo miec wplyw na przykladowa sytuacie. Podobnie z felgami dobrze zrobionymi przez goscia co mial pojecie(nie w stodole)peknie na dziurze tez moze prokurator stwierdzic ze to nie ori ale jakies rekodzielo i to moglo miec znaczenie itd.. Mialem wypadek i spotkalem taka prokurator i wiem z wlasnego doswiadczenia co potrafi.
no wypadek był nad ranem , może i masz racje że to może zależało od prokuratora prowadzącego sprawe . Niemniej jednak ja znam z powodu mojej poprzedniej pracy dwa takie nieszczęśliwe wypadki i obie sprawy bardzo szybko były zamykene i w aucie ze zwykłym oswietleniem jak i ze zmienionym . nikt nie siedział nikt jakoś miesiącami nie sprawdzał aut ba auta dosyć szybko wróciły na droge i w obu przypadkach nie była to wina kierowców .Co do samych hidów to tutaj na wyspie były legalne do zezłego roku a teraz coś marudzić zaczynają przez to że ludzie pchają czasami to fioletowe badziewie Undecided