Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Wzmacniacz - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-CAR-AUDIO-CB-RADIO-NAWIGACJE)
+--- Dział: Car Audio (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Car-Audio)
+--- Wątek: Wzmacniacz (/Thread-Wzmacniacz)



Wzmacniacz - szkot64 - 06-03-2014

Witam gdzie macie zainstalowany wzacniacz? poniewaz szukam rozsadnego miejscaSmile


RE: Wzmacniacz - piwek86 - 06-03-2014

bagażnik w zabudowie Tongue sztuk dwie Tongue


RE: Wzmacniacz - maciej94 - 06-03-2014

ja mam pod siedzeniem kierowcy (nie przeszkadza , kabli zero ) a, ze go nie ma widać liczy się jak gra a nie wygląda Big Grin


RE: Wzmacniacz - piwek86 - 06-03-2014

yyy zależy tez jaką wielkość chcesz montować i jaka moc obawiam się ze kolega maciek zle interpretuje moją wypowiedz co do montażu w bagażniku Smile jeden z moich wzmacniaczu po prostu się niezmiesci pod fotel bo jest duuuzy Smile


RE: Wzmacniacz - szkot64 - 06-03-2014

ja fotele mam obracane, chyba że chodzi o ten schowekSmile może być problem z miejscemSmile w zabudowie to dobry pomysl ale musialbym jakis kuferek na graty skabinowacSmile bo czesto potrzebuje duzej powierzchni i plaska podloge dlatego nie nie moze na niej bycSmile a masz moze fotki jak w tym schowku to zamontowałeś? pozdrawiam


RE: Wzmacniacz - mike tcz - 06-03-2014

Witam
Mozecie podpowiedziec przy okazji wzmacniaczy ktoredy macie albo najlepiej poprowadzic przewod z akumulatora?
Sam zamierzam zamontowac swojego subwooferka z poprzedniego auta ale jeszcze nie patrzylem gdzie najlepiej puscic przewod zasilajacy z komory do wnetrza auta.
Za wszelkie sugestie albo fotki z gory dzieki.
Pozdrawiam


RE: Wzmacniacz - maciej94 - 07-03-2014

(06-03-2014, 20:16)piwek86 napisał(a): yyy zależy tez jaką wielkość chcesz montować i jaka moc obawiam się ze kolega maciek zle interpretuje moją wypowiedz co do montażu w bagażniku Smile jeden z moich wzmacniaczu po prostu się niezmiesci pod fotel bo jest duuuzy Smile
Nie ja wszystko zrozumiałem , chodzi o to ze jak się zmieści to pod siedzenie można go zamontować . Ja żeby swojego zmieścić musiałem wyciągną siedzenie i te plastiki i wszedł .
A co do kabli to za zbiorniczkiem płynu hamulcowego jest tam taka gumowa zaślepka i tam można swobodnie pościć kable (kabel wyjdzie nad pedałem hamulca koło pedału sprzęgła)



RE: Wzmacniacz - mike tcz - 07-03-2014

Ok
Dzieki za podpowiedz
Jakos na dniach pojade do garazu po moj subwoofer i bede szukal "dziury" zeby go zamontowac.
Pozdrawiam


RE: Wzmacniacz - piwek86 - 07-03-2014

grodz masz gumową scianke robisz dziurke dajesz uszczelke przez nią przepuszczasz kabel cos jak fabryka puszcza tamtędy kable Smile takie cosik trzeba albo z szrotu wytargać z jakiegoś auta i po zawodach Smile


RE: Wzmacniacz - Osiah - 07-03-2014

pomiędzy pedałem hamulca i sprzęgła - nieco wyżej masz okrągłą gumową zaślepkę którą możesz wyciągnąć i od kabiny wpychasz kable - wyjdą pod zbiorniczkiem płynu hamulcowego (mniej więcej)