Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Szukam (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem (/showthread.php?tid=5229)

Strony: 1 2


szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - fishbone - 15-02-2014 02:49

poszukuje tego zegarka od obojętnie jakiego SAGa czyli nie ważne jakie podświetlenie . Wezmę co bedzie zielone , czerwone, niebieskie byle działało .Jakby ktoś gdzieś widział takie cudo Big Grin na jakiejś aukcji czy coś to zapodajcie linka , dzięki wielkie !

[Obrazek: RIMG0043.jpg]


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - maciej94 - 20-02-2014 19:08

tak sobie przeglądałem i mam cena moze nie za fajna ale jest
http://tablica.pl/oferta/zegarek-sharan-galaxy-achambra-webasto-CID5-ID51g49.html#8cfb0f21dc pozdro Tongue


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - dmusek - 20-02-2014 19:47

Zadzwoń do Sklepu Galax w Surażu. Kontakt jest gdzieś na forum lub sobie wygoogluj. Jak nie to pisz na priw to Ci prześlę.
Ja zegarek kupiłem u nich taki za 100 zł. Miał zielone podświetlenie, ale wymieniłem na czerwone. Wystarczyło zieloną folię z wyświetlacza zamienić na kawałek rączki z biedronkowej reklamówki i kolorek jak oryginal Seat mam.Big Grin
Teraz zegarek po testach i czekam na trochę wolnego, żeby podłączyć.
Jakbyś miał jakieś pytania na temat montażu, pinów, podłączenia czy działania to pisz. Chętnie pomogę, ile mogę Smile


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - Bogos - 20-02-2014 19:49

Ja też szukałem i szukałem w koncu kupiłem w servise vw za 430 zł


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - dmusek - 20-02-2014 23:01

Cena z serwisu kosmiczna, a wiem, że w Surażu mają ich więcej. Gość mówił, że jak ktoś raz na 2 lata o nie zapyta to wszystko. Może wykupię wszystkie i będę opylał za 2 razy tyle na alledrogo.Big Grin


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - andrew7800 - 20-02-2014 23:14

(20-02-2014 23:01)dmusek napisał(a):  Cena z serwisu kosmiczna, a wiem, że w Surażu mają ich więcej. Gość mówił, że jak ktoś raz na 2 lata o nie zapyta to wszystko. Może wykupię wszystkie i będę opylał za 2 razy tyle na alledrogo.Big Grin

Mylisz się kolego,rozmawiałem z tym gościem i powiedział że bardzo żadko się trafia a jutro będę tam więc zapytam jeszcze raz.Smile


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - dmusek - 20-02-2014 23:26

Może dobrze niespojrzałem, czy wszystkie mają 4 przyciski, ale w skrzynce ich sporo było. Jak wpuszczą Cię na halę, gdzie rozkręcają autka to zobaczysz raj na ziemi i mnóstwo części. Np. Wszystkie przekaźniki po 3.dychy.Big Grin
Ale ja tam troszkę na innych zasadach funkcjonuję.Big Grin


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - slawiec - 18-03-2017 09:20

szukam zegarka do sharana z webasto niebieskie podświetlanie rok 2004


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - slawiec - 18-03-2017 22:39

Nikt nic niewie gdzie to kupic byłem na końcu interneta i nie znalazłem


RE: szukam zegarka do sharana z czterema przyciskami czyli ze sterowaniem piecykiem - andrew7800 - 19-03-2017 01:21

Pozostaje czekać na aukcje. Były kiedyś na sprzedaż ale to unikat. Starszą wersję to mam ale znajomy też mnie pytał o taki jak na fotkach wyżej i nic. Można jeśli ktoś chce to przerobić ze starszego na nowszy. Ten nowszy jest taki sam jak stary w środku i od tyłu jedynie panel przedni i przyciski są inne.