Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-CAR-AUDIO-CB-RADIO-NAWIGACJE)
+--- Dział: Car Audio (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Car-Audio)
+--- Wątek: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) (/Thread-Czy-ktos-ma-uzywal-radia-3B0035191DX-link-w-srodku)

Strony: 1 2


Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - ndru - 17-12-2013

Witam - radyjko ktore mam seryjnie jest mocno slabe dlatego chce je wymienic na cos lepszego. Patrzylem na rozne chinskie wynalazki, ktore niby maja pasowac, ale jakos nie mam do nich zaufania. Poza tym podoba mi sie originalny sprzet vw.
Znalazlem taka aukcje i jestem ciekaw czy ktos z kolegow mial takie cos w autku? Jak to sie sprawuje? Fajnie ze ma gps, ale co z mapami?
Warto w to inwestowac?


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - Scrappy - 17-12-2013

Miałem okazję słuchać, wg mnie nie potrzeba nic lepszego (odnośnie jakości dźwięku). W konsolę pasuje świetnie. Szukaj wersji DX (taka jak ta w linku). I tak podpowiem Ci, że można taką znaleźć taniej Wink Aha, model to MFD Wink


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - ndru - 17-12-2013

Jakosc dzwieku nie jest dla mnie priorytetem - wiadomo ze glowy nie bedzie urywac Wink. Bardziej interesuje mnie czy ten gps dziala jakos sensownie?


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - centrino - 17-12-2013

Tylko aby GPS działał to potrzebna jest jeszcze antena GPS. Sądze, że nie jest ona wbudowana w radio - ale mogę się mylić.


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - ndru - 17-12-2013

Centrino - masz zupelna racje, ale to rzecz ktora mozna tanio dokupic. Gorzej jak gps w radiu jest slaby/nie mozna wgrywac map. [/align]


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - marcyb3 - 17-12-2013

i jeszcze jest jest potrzebny adapter który się podłacza pod licznik i ABS z tego co wyczytałęm w necie,antena około 40-50zł i adapter także koło 50zł


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - kaskader - 17-12-2013

Ja tez mam identyczny sprzet Big Grin


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - m-blue - 17-12-2013

Warto zaznaczyć, że to nie czyta płyt z muzyką, tylko napęd jest do navi, a ew. muza jest ze zmieniarki. to tak dla przypomnienia, bo w drugim aucie mam takie cudo. Cena dość wysoka moim zdaniem, kupi się za 600.

Co do samej nawigacji, to widzę, że większość zadowolona, ja powiem, że mapy są beznadziejneSmile podobnie jak sposób navigacji, ale to może dlatego, że jestem przyzwyczajony do automapy, która pod każdym względem jest sporo lepsza.


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - ndru - 17-12-2013

Aha czyli gps dziala z plytki. To cienko. W takiej cenie to chyba lepiej kupic nexusa7 - duzo wiecej z nim mozna zrobic.


RE: Czy ktos ma/uzywal radia 3B0035191DX (link w srodku) - m-blue - 17-12-2013

tak, tylko z płyty, jeszcze przynajmniej u mnie dość ciężko ją wypalić, sa profile, płyty podane, obrazy, ale mimo, że mam kilka nagrywarek na moim sprzęcie nie chciało działać, oryginalne niemcy, działają bez problemu.