Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Car Audio (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? (/showthread.php?tid=3564)

Strony: 1 2


Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - tacini - 06-05-2013 21:39

Pytanie jak wyżej,jeśli tak to jak?


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - marqss - 06-05-2013 22:48

W modelu od 2000r. w górę maskownica głośnika jest wtopiona w tapicerkę drzwi. Oczywiście można ją wyrwać ale montaż nowej i tak wiąże się z demontażem tapicerki.


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - rodzynek - 06-05-2013 23:13

W modelu do 2000 też jest wtapiana Wink


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - Osiah - 06-05-2013 23:36

Trzeba zdjąć boczek i rozwiercić wtopione uchwyty, bez tego uszkodzisz boczek - jest zrobiony z prasowanego kartonu.


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - tacini - 07-05-2013 21:01

Dziękuję


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - Osiah - 07-05-2013 22:32

Do bezkolizyjnego zdjęcia tapicerki bardzo przydatny jest ten najbardziej zakrzywiony chwytak. Robisz szczelinę skrobaczką do szyb, latarka w rękę i chwytak pod spinke. Spinke można uszkodzić (80gr/szt w serwisie), boczka nie.


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - Scrappy - 08-05-2013 13:03

Chyba muszę sobie takie coś zakupić, bo ostatnio śrubokrętami się męczyłem Sad


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - rodzynek - 08-05-2013 21:35

A ja dziś kupiłem takie osłony na głośniki. Podróby i jeszcze nie wiem jak pasują, ale wyglądają porządnie i nie są takie wiotkie jak oryginały.


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - sgaVAN - 11-06-2013 23:55

A ja mam pytanie typu, czy ma ktoś koncepcję na zastąpienie tych cholernych osłonek głośników w modelu do 2000 MK1 na coś trwalszego ?! Przecież z nimi trzeba się obchodzic jak z jajkiem, a już przy dzieciach..


RE: Czy demontuje się osłonę głośnika w drzwiach przednich-kratkę? - frik - 12-06-2013 10:27

Ja mam taką koncepcje żeby przykrecić nowe głośniki z nowymi maskownicami.