Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Szukam (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje (/showthread.php?tid=3416)



Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - barney7 - 07-04-2013 18:35

Jak w temacie poszukuje zaufanego i nie kosmicznie drogiego warsztatu majacego pojecie o Vw Sharan-ie potrzebuje WYMIENIC olej w automatycznej skrzyni biegow.Jak ktos korzystal i jest zadowolony poprosze kontakt tu lub na priva barney7@o2.pl
Dziekuje


RE: Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - wesol - 07-04-2013 19:31

Wiesz co. Napisz ten swój post jakoś z sensem bo nijak czytam i czytam i nie moge go zrozumieć. Co szukasz? warsztatu oleju czy czego bo naprawde nie ma tam skladu i ładu.


RE: Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - barney7 - 09-04-2013 09:58

Tak umknelo mi slowi WYMIENIC wiec jak w temacie.Pozdrawiam


RE: Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - Jabol - 18-04-2013 19:20

Chyba działy ci się pomyliły ,wątek przenosze.


RE: Zaufany warsztat VW Sharan automatyczna skrzynia biegow Łódź poszukuje - janciownik - 19-04-2013 13:07

Zapraszam do Radomia, do autoryzowanego serwisu/salonu VW - po wcześniejszym kontakcie ze mną jestem w stanie dla forumowiczów jakiś rabat załatwić, i myślę że ceny będą na poziomie "normalnego, dobrego warsztatu".