Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-CAR-AUDIO-CB-RADIO-NAWIGACJE)
+--- Dział: Nawigacje GPS & Wideorejestratory (http://www.vw-sharan.pl/forum/Forum-Nawigacje-GPS-Wideorejestratory)
+--- Wątek: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? (/Thread-Wideorejestratory-Macie-Co-polecacie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - m-blue - 03-06-2013

to jest to samo o czym pisałem wcześniej, tylko naklejka innaSmile z 10 szt jest po znajomych, bo akurat najtańsze na allegro przez jakiś czas były u mnie w mieście sprzedawane - nikt nie narzeka, w nocy widzi tyle co wszystkie czyli mało co jak nie ma światła, ale to już taki standard.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - daneczek76 - 04-06-2013

to dla tych co uważają że jakoś na badziewiu za 150 zł w nocy jest kijowa. TU KLICK TU

TU klick TU

W tego typu urządzeniach za tą cene mamy rozdzielczość 640x480 i potem jest ona extrapolowana do wyższych, dzwięk jest jakości takiej sobie , ale jak za tą cene wystarczające urządzenie do udowodnienia komuś winy.

Zresztą dla kolegów proponuje na youtube oglądnąć jest wiele testów kamerek i filmów z Rosji zarejestrowanych zdarzeń ponieważ w Rosji rejestrator to standard bez tego nie masz co rościć swoich praw bo i tak przegrasz z władzą .

Po drugie proszę nie obrażać kolegów że widział co nie który z was wiele ponieważ znajdą się tacy jak Ja którzy z racji wykonywania swojego zawodu i pracujący w dużej korporacji w dziale R&D widzieli jeszcze więcej i piszą opinie na temat rożnego rodzaju sprzętu.
Co do nagrywania widoczków nie oszukujmy się to ma służyć do zarejestrowania zdarzenia drogowego a nie do filmów z wakacji.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - m-blue - 04-06-2013

Mam nadzieję, że to nie do mnie i dobrze doczytałeś kto tu rozumy pozjadałSmile


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - daneczek76 - 04-06-2013

m-blue spox czuwam.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - Czerwony - 04-06-2013

Wszędzie w opisach akumulatory lub baterie. Czy da się to podłączyć na stałe do zasilania z instalacji samochodowej i nie bawić się w ładowanie, podłączanie, odłączanie? Najlepiej kabelek gdzieś przy lusterku i niech sobie tam "szpieg" siedzi na zawsze.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - m-blue - 04-06-2013

Większość ma tak, że bateria to jedno a zasilanie ładowania to drugie, zwykle najlepiej jest mieć zapalniczkę po stacyjce, to urządzenie samo startuje po pojawieniu się zasilania na gnieździe ładowania, nie wiem ja jest w SGA, ale w oplu miałem po stacyjce a w t5 jest na stałe, więc pewnie w SGA też na stałe.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - daneczek76 - 05-06-2013

m-blue nie ma problemu w każdym samochodzie jest tak zwany
+ sterujący w Vaga-ch jest już banalnie bo po wyciągnięciu przełącznika świateł mamy go na wierzchu.
W każdym bądź razie można zasilanie zrobić tak jak chce kolega Czerwony.


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - m-blue - 05-06-2013

przerabiałem temat już nie jeden raz, akurat cały czas grzebię właśnie u siebie elektryce, bo niestety tylko na tym się znamSmile tyle, że z racji, że sharana mam od stycznia, to nie zwróciłem uwagi czy jest stały czy po stacyjce na zapalniczce, bo kwestia przerobienia to parę minut, no godzinę jak trzeba zrzucać całe bezpiecznikiSmile


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - wojci - 05-06-2013

na zapalniczce plus jest stały, przynajmniej u mnie


RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie? - Czerwony - 05-06-2013

U mnie też na zapalniczce jest na stałe