Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
otwieranie szyb i awaryjne - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Elektryka auta (/forumdisplay.php?fid=75)
+---- Wątek: otwieranie szyb i awaryjne (/showthread.php?tid=321)



otwieranie szyb i awaryjne - jamiol87 - 01-03-2011 11:36

Witam posiadam sharana 1.9 tdi 2004 i mam taki oto problem, że gdy chce otworzyć szybę migają awaryjne a szyba sie nie otwiera, to samo sie dzieje gdy chce podgrzać tylną szybe migną 2 razy awaryjne. Wiecie może co to może być ?? Bo strasznie działa mi na nerwy Tongue


RE: otwieranie szyb i awaryjne - Jabol - 01-03-2011 18:08

jamiol87 Vag prawdę ci powie,podłącz się pod kompa i będziesz wiedział gdzie szukać.


RE: otwieranie szyb i awaryjne - mokrysedes - 01-03-2011 19:09

Stawiam na przetarte kable w drzwiach lub tylnej klapie (wyjątkowo częsta przypadłość naszych samochodzików). Big Grin


RE: otwieranie szyb i awaryjne - Jabol - 01-03-2011 22:04

(01-03-2011 19:09)mokrysedes napisał(a):  Stawiam na przetarte kable w drzwiach lub tylnej klapie (wyjątkowo częsta przypadłość naszych samochodzików). Big Grin
Możliwe sam to przerabiałem ,a dokładniej przetarte przewody w tylniej klapie po prawej stronie w takiej gumowej osłonie.


RE: otwieranie szyb i awaryjne - mokrysedes - 01-03-2011 23:47

Właśnie te miałem na myśli lub ewentualnie te między nadwoziem a drzwiami.


RE: otwieranie szyb i awaryjne - jamiol87 - 02-03-2011 11:27

No i się wyjaśniło przerwany przewód w prawych drzwiach w tej gumowej harmonii więc wielkie dzięki wszystkim.


RE: otwieranie szyb i awaryjne - bobbudow - 03-03-2011 22:41

Przepraszam że piszę w tym miejscu ale nie wiem gdzie kliknąć żeby się wyświetlił na forum mój nowy wątek, mogę tylko zapisać szkic i odpowiadać na już istniejące, więc się podpiąłem.
mam pytanie ma ktoś może sharana model od 2000r z tylko jedną szybą uchylną? Bo ja mam i mnie to trochę dziwi bo więcej takich aut nie spotkałem, zastanawiam się czy to nie jakaś przeróbka poprzedniego właściciela choć brak jest jakichkolwiek śladów interwencji a uchylną mam z prawej strony, tą z wbudowaną anteną.
Niby mało istotne ale mnie to dręczySmile więc dzięki z góry za odpowiedź


RE: otwieranie szyb i awaryjne - snejku - 04-03-2011 09:21

(03-03-2011 22:41)bobbudow napisał(a):  Przepraszam że piszę w tym miejscu ale nie wiem gdzie kliknąć żeby się wyświetlił na forum mój nowy wątek, mogę tylko zapisać szkic i odpowiadać na już istniejące, więc się podpiąłem.

Jak wejdziesz w dany dział to po prawej stronie u góry masz przycisk "Napisz wątek" - klikasz i gotowe Wink

Co do samego pytania to nie pomogę niestety, ale wydaje mi się, że nie jest to fabryczne, ale to tylko moje domysły.


RE: otwieranie szyb i awaryjne - bobbudow - 04-03-2011 20:10

Ale potwierdzam pod kreską, tam gdzie załącznikSmile poszło, dzięki.