Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! (/showthread.php?tid=3117)

Strony: 1 2


Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - owczar - 22-02-2013 21:43

Rano wychodzę z domu,idę do auta aby udać się nim do pracy.Przy aucie widzę żółtą plamę na śniegu.Myślę sobie :co za baran nasikał mi pod auto?!Wsiadam do auta , jadę do pracy 16 km , wjeżdżam na firmę i na placu 10 m od miejsca parkingowego auto mi gaśnie.Ponieważ wskaźnik paliwa mi nie działa od dłuższego czasu-jakoś ciężko mi zrozumieć że mogło mi zabraknąć paliwa - ponieważ wcześniej tankowałem i było sporo paliwa.Po wlaniu paliwka z kanistra i odpaleniu auta ( z rozrusznika nie odpalił,musiałem użyć linki) kumple mówią że paliwo mi leci z auta.
Po schyleniu się pod spód zobaczyłem ... wywierconą dziurę w zbiorniku paliwa !!!Surczybyki pod domem w nocy zrobili mi dziurę w zbiorniku i spuścili ropę.Zostało akurat tyle że udało mi się dojechać do pracy.
Na policji już zgłosiłem ( szanse złapania nierobów żadne) , zbiornik już mi kumpel mechanik zaspawał.
Taki to miałem spieprzony dzień !


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - kaskader - 22-02-2013 22:27

UndecidedUndecidedUndecided. . . . . .rozstrzelac takich i tyle.


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - rafalk74 - 22-02-2013 23:36

Mam lepszy sposob: wysmarowac miodem i powiesic na drzwie z kokonem os glowa w dol dotykajac kopca mrowek Big Grin


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - kaskader - 23-02-2013 08:03

1,5 kg kielbasy w d...e i po mojej wiosce psy to szybko rozniosaSmile


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - przemo - 23-02-2013 11:27

to już przerasta wszystko.., dosłownie. Tak jak ktoś zaproponował, miodem wysmarować nad nim kokon os albo szerszeni ( choć nie wiem czy te lubią miodek) a głową lekko dotykają mrowiska i się nauczy nierób...


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - rodzynek - 23-02-2013 13:11

A gdyby tak autor wątku napisał w profilu skąd jest, to byśmy wiedzieli gdzie na paliwo uważać...


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - wesol - 23-02-2013 14:37

gdzies niedaleko Łodzi- SKierniewice??


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - sarkrz - 23-02-2013 15:24

niedługo chyba wrócą czasy komuny , kiedy to częstym widokiem był maluszek na cegłach bez kół...


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - fredric - 23-02-2013 16:02

Czasy gdzie auto bywało na cegłach są jak najbardziej aktualne
[Obrazek: 56fc1ce974.jpg]
Co ciekawe nie w Polsce a Szwecji 2 dni się kumpel nacieszył felgami.


RE: Dzisiaj ukradli mi paliwko z Alhambry! - jurekgo - 23-02-2013 16:28

POWINO BYC PRAWO JAK W DAWNEJ HOLANDII ZA KRADZIEZ DO KOLONI NAWET RODZINA NIEWIEDZIALA ZE ZOSTAL WYWIEZIONY I TAM ODBYWA KARE