Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Car Audio (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD (/showthread.php?tid=2928)

Strony: 1 2


alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - michaltos - 28-01-2013 01:45

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i liczę na Waszą pomoc.
Założyłem radio MFD navigation. Seacik mój<99r> jest wyposażony w sterowanie radiem przy kierownicy<manetka z lewej strony pod kierunkami>. Mam pytanie- czy jest możliwe żeby to radio było sterowane ori manetką? jeżeli tak, mógłbym prosić o jakiś schemat tej żółtej kostki od pilota i kostki radio odpowiedzialnej za te funkcje żebym mógł to zsynchronizować?
z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - rodzynek - 28-01-2013 02:14

Będę obserwował Twój wątek, bo ja mam ori MFD, ale pilota dopiero kupiłem Wink


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - daneczek76 - 28-01-2013 09:12

rozpiska kostki radia kolor zielony jest TU KLICK TU


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - michaltos - 28-01-2013 11:00

kolego daneczek76 i to będzie działać w starym seacie? widziałem w innym temacie ten Twój schemat ale nie bardzo jeszcze wiem jak to ugryźćHuh chciałbym dodać że jestem laikiem i nie mam za wiele pojęcia o elektryceBlush prosiłbym jeszcze kogoś o schemacik albo opis pinów z kostki od manetki w seacie żebym wiedział co z czym.
dzięki za zainteresowanieWink


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - michaltos - 28-01-2013 21:02

właśnie masz sterowanie w kierownicy<lift> a ja mam przy kierownicy<99r>. a to jak się domyślam jest spora różnica. Dlatego proszę o opis żółtej kostki pilota znajdującego się pod przełącznikiem kierunkowskazów.


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - __ArroW__ - 28-01-2013 22:18

Też mnie to bardzo ciekawi, mam zamiar kupić taką manetkę sterowania radiem, ale nie wiem pod jakim ona będzie działała?


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - daneczek76 - 29-01-2013 11:49

michaltos jak dobrze rozumiem żółtą kostkę masz przy manetce?
Czy jednak masz już żółtą kostkę od manetki w półce przy radiu?
Powinieneś mieć wiązkę jak się nie mylę z czarą kostką którą jest wpięta do żółtej kostki przy manetce i idzie do półki gdzie jest zainstalowane radio.


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - rodzynek - 29-01-2013 12:21

A ja przegrzebałem moje wiązki i nigdzie nie ma nic ani do manetki, ani do radia. Muszę zatem zrobić całość od nowa (do radia mam niebieską z kompletem kabli i zieloną wtyczkę - tylko z dwoma kabelkami do telefonu, zółtej nie mam w ogóle).


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - daneczek76 - 29-01-2013 16:19

wystarczy wpisać hasło mini iso


RE: alhambra 99' sterowanie przy kierownicy a MFD - JACU6X6 - 11-05-2014 11:01

I opanował ktoś już sterowanie z ori manetki do MFD.