Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: CAR AUDIO -- CB-RADIO -- NAWIGACJE (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: CB radio (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? (/showthread.php?tid=2270)



Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - sebter - 17-09-2012 13:47

witam, mam do was pytanko odnośnie uchwytów do relinga do anteny CB, wziełem ostatnio jakieś dwa uchwyty Midlanda i żaden nie pasował, w sensie takim, że był za mały, czyli nie można go było zapiąc na relingu. Mógłby ktoś napisać jakiego uchwytu używa żeby wszedł i dobrze sie skręcił, preferował bym taki uchwyt który nie wymaga wiercenia dziur w relingu tylko obejma ;>

Pozdrawiam


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - Rakus - 17-09-2012 18:58

W tych uchwytach wystarczy tylko wymienić śruby na dłuższe i już pasuje. Tak samo robiliśmy w pasku. Śruby dostaniesz w każdym metalowym lub budowlanym.


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - sebter - 17-09-2012 21:35

W sumie o tym nie pomyślałem ;D Sprawdze to Smile


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - RAFFEN - 05-11-2012 13:58

Ja zrobiłem jak koledzy wyżej uchwyt tak jak na lusterko do tira tylko że śruby poszły dłuższe i wszystko jest ok


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - goryl8 - 11-11-2013 14:36

Witam. Odgrzewam kotleta. mam takie pytanko czy relingi w shariku mk1 są metalowe czy plastikowe? Dokładnie chodzi mi o przeciwwagę, czy nie trzeba puszczać dodatkowego kabla, czy tylko wystarczy reling jako przeciwwaga? Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - Scrappy - 11-11-2013 14:49

Reling metalowy.


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - goryl8 - 11-11-2013 15:04

Dziękuję za szybką odpowiedź. W takim razie antena leci na relingBig Grin Pozdrawiam.


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - goryl8 - 12-11-2013 15:34

(11-11-2013 21:54)stasio59 napisał(a):  powinno być widać na moim autku jak Ja mam to zamontowane

Kolego a gdzie mogę zobaczyć jak masz to zamontowane?


RE: Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? - goryl8 - 12-11-2013 23:39

Ok. kolego znalazłem, o takie mocowanie właśnie mi chodziło, tylko moje relingi są oblane "plastikiem", ale to nie problem, przewiercę się od wewnętrznej strony malutkim wiertełkiem przez uchwyt i reling i masę "przeciwwagę" złapię blachowkrętem. Mój sprzęt to President Johnny III i Lemm AT 71 Magnum, mam nadzieję ze będzie ładnie hulać bo do tej pory na magnesówce Wilson to średnio na jeża. Jeszcze raz wielkie dzięki.