Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Szukam TDI około 10tys - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Szukam (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Szukam TDI około 10tys (/showthread.php?tid=2018)

Strony: 1 2


Szukam TDI około 10tys - dyzio767 - 06-07-2012 08:12

..jak w temacie. Warunkiem jest bezwypadkowość, 110KM, 7 foteli, sprawna klima i elektryka. Auto ma być również zadbane technicznie i wizualnie. Może ktoś z forumowiczów ma takiego do sprzedania..?


RE: Szukam TDI około 10tys - Motorek4612 - 08-07-2012 08:55

Witam, takie wymagania to spełniali kiedyś w erze teraz to t-mobileSmile heheh A poważnie to z takimi kryteriami długo będziesz szukał kolego, trafiają się perełki ale to rzadkość ,jak obniżki cen paliw hehehe.Pozdrawiam.


RE: Szukam TDI około 10tys - RAFFEN - 08-07-2012 09:51

Za marzenia się nie płaci więc niech koleś marzy


RE: Szukam TDI około 10tys - Jabol - 12-07-2012 19:41

Zapomnij że za 10 tyś kupisz samochód który bedzie spełniał twoje wymagania.
Jak jezdziłem i szukałem swojego sharana oglądałem 7 sztuk ,każdy był malowany i podono bez wypadkowe i lakier orgnianał.
Sharany mają taką przypadłość że korodują ,a wynależć 98r nie malowany graniczy z cudem.
Sharan którego kupiłem był malowany dopatrzyłem się od razu ,to że był po dzwonie powiedział właściciel
Nie przeszkadza mi to oby tylko samochód był dobrze zrobiony i nie z 3 elementów Smile,mam już jego ok 4 lat i zrobiłem nim ok 60 tyś bez problemowo.


RE: Szukam TDI około 10tys - dyzio767 - 22-07-2012 22:01

...eee...nie było tak tragicznie- coś znalazłem tyle, że z małym "ale"...mam tylko 5 foteli.

[Obrazek: 25078930984.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: 25078930981.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: Szukam TDI około 10tys - RAFFEN - 22-07-2012 22:48

Pogratulować,życzymy jak najdłuższej bezawaryjnej jazdy


RE: Szukam TDI około 10tys - piotto0 - 27-07-2012 01:03

Niestety za bogato to on nie jest wyposażony ...
Ja około pół roku temu miałem do sprzedania swojego ( 97rok ) 1.9 TDi 110km / 250tys przebiegu / nie bity / 6 foteli. Full wyposażenie bez skóry ... Sprzedałem go za 10,7 tyś... potrzebowałem w miarę szybko gotówki na nowego Smile. I tak musiałem czekać z miesiąc aż się sprzeda ... a jak patrzyłem po allegro to same golasy w takiej cenie albo 1-2 tyś więcej ... no ale oczywiście po 180 tyś przebiegu Smile

Również życzę dłuugiej bezawaryjnej jazdy Smile


RE: Szukam TDI około 10tys - piwek86 - 27-07-2012 18:47

etam pare detali sie zrobi i bedzie mu służył bo na foto widac juz uszczerbki Smile na zdrowiu jego Smile ale wielu km zycze Smile dbac bo kto dba ten ma Smile


RE: Szukam TDI około 10tys - dyzio767 - 29-07-2012 07:55

..auto ładne. Po dokładnych oględzinach wyszło że całe malowane- zrobiono to naprawde profesjonalnie. Sladów wypadkowości żadnych nie widac. Zero rdzy na podwoziu, progi ideał itp. Maskownice głosników już zakupioneSmile Przy okazji wymiany rozrządu załozyłem nowy uszczelniacz i dwie poduchy silnika. Wymieniłem tez na wszelki wypadek termostat i oczywiście oliwę. Z wad- przez chwilę szwankował mi nawiew na szybę (klimatronik) ale samo minęło. Do tego stuka szklanka lub wtrysk. W sumie nic strasznego ale denerwuje. Silnik suchy, raczej nigdy nie myty. Turbina bez najmniejszego wycieku, przepływomierz na Vagu podczas jazdy- stan idealny. Przebieg licznikowy 240tys km, kierownica, gałka biegów, tapicerki itp stan niemal idealny. Był luz na prawej gałce i sworzniu- wymieniłem komplet z dwóch stron na Swaga- jednak dalej coś z prawej lekko stuka- nie mogę zdiagnozować niestety co... Ogólnie zakup wydaje się dobry, komfort psychiczny psuje klepanie wtrysku lub szklanki. aaaa...i nie było windy od zapasu- musiałem dokupić. Fotek więcej zrobie i wrzucę gdzies na galerię.


RE: Szukam TDI około 10tys - raventes - 29-07-2012 08:27

Nie chcę psuć Tobie kolego radości z zakupu więc nie napiszę co myślę o tym aucie po tym co napisałeś Smile Życzę szerokości i przyczepności oraz bezawaryjności Smile Szkoda tylko, że Twoje założenia jakie prezentowałeś wzięły w łeb Sad