Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Moto News (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? (/showthread.php?tid=175)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - agaikarol - 11-12-2010 21:37

Witam
Wjeżdżający na skrzyżowanie - rondo bez możliwości zjazdu.
Za to jest mandat tylko ja jeszcze nie słyszałem że ktoś go dostał, a sytuacja występuje bardzo często.
W Bydgoszczy mamy szczególnie dwa takie miejsca
1. rondo Kujawski
2. rondo Jagiellonów
Omijajcie te miejsca


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - bobbudow - 11-03-2011 21:27

A mnie drażni jak gość przede mną śpi a potem przyśpiesza jak go wyprzedzam


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - niebieski91 - 12-03-2011 12:04

agaikarol - na Kujawski to najczęściej robia tak Ci co walą pod góre w kujawską - przynajmniej ja tak zauważyłem jsak pamietam choc już dawno nie byłem w Brombergu

a mnie denerwuja bezmózgowe debile bez wyobraźni
a co robia to chyba wszyscy wiedzą - brak wyobraźni często równa się z dzwonem albo innym niebezpieczeństwem dla innych użytkowników


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - KARASquattro - 10-04-2011 11:16

Zajezdzanie mi drogi blokowanie lewego pasa ''sportowe bmw'' raz widziałem z taką rurą jak po beczkach z piwa 5 litrowego totalny zal nie lubie jak inwalidzi stają na miejscach dla inwalidów jeszcze wczoraj widziałem jak taki mitshubishi l200 staną na 2 bo nie złożył się aa i jeszcze jak zmieiają pasy prawy lewy prawy lewy lawirując miedzy autami. Kierowców w klapkach nienawidze raz mi wjechał w tyl sharanka mojemu nic się ie stało zderzak porysowany i z zaczepow spadł a temten... maska do połowy zgięta niestety nie mam foty bo to na starym fonie robiłem.


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - arturlahar - 21-08-2011 21:52

Na slalomowców mam sposób. Zajeżdżam im drogę Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Mnie wkurza totalny brak myślenia przy parkowaniu, zastawianie dróg podporządkowanych stojąc w korku, stawanie na pasach przed światłami ( jak przechodzę przez pasy, to oklepuje każdego Smile ),
wjeżdżanie na zapchane skrzyżowanie bez możliwości zjazdu z niego. Jestem także użytkownikiem Harleya i tu lista jest o wiele dłuższa. Zupełny brak wyobraźni w czasie jazdy póki 350kg Harleya nie wpadnie im do pojazdu. Szkoda tylko kierowcy motocykla.
Pozdrawiam


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - pablicito - 08-12-2011 14:34

(30-11-2010 18:16)Jabol napisał(a):  ci co jezdzą po np Wa-wie na 3 biegu blokując trochę szybszych ,chętnie bym ich zepchnoł do rowu.
Może trochę nie na temat - ale na których ulicach warszawskich są te rowy?Tongue
Mnie najbardziej denerwują kierowcy jadący przede mną z prędkością zmuszającą mnie do uprawiania PSJ - tu lub do ciągłego wachlowania dźwignią zmiany biegów. Jednak bardzo się obawiam o swoje turbo...
Pozdrawiam


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - krisb - 08-12-2011 15:26

mnie również najbardziej denerwuje jazda kierowców na 3 biegu,choc można by było jechac troszke szybciej, i brak kultury jazdy


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - djgerman80 - 08-12-2011 18:09

Ja z kolei nie lubię niezdecydowanych kierowców. Wyjedzie taki do połowy skrzyżowania, zablokuje pas, a jak mrugasz światłami żeby jechał to stoi bo się boi wyjechać, człowiek musi dopiero stanąć żeby łaskawca nabrał odwagi do wyjazdu.

Pozdrawiam

Paweł


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - toma126 - 10-12-2011 20:34

Blokowanie lewego pasa na autostradach... z kolei u naszych sąsiadów w Chechach ciśniesz lewym a tu ci pepiki wpierd... przed nosem... i to wszyscy, u nich to normalka


RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców? - ryju1468 - 10-12-2011 22:08

gdzie te CHECHY są?to nie tylko tam,wszedzie trzeba uważać,takie zycie kierowcy!