Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
wycieraczki szyby przód - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: SZUKAJ -- POLECAJ -- ODRADZAJ (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Odradzam (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: wycieraczki szyby przód (/showthread.php?tid=1632)

Strony: 1 2 3


RE: wycieraczki szyby przód - owczar - 25-03-2013 09:32

Kupiłem miesiąc temu Boscha bezprzegubowe.Zapłaciłem 125 zł z wysyłką.Dość miałem już skrzypienia od samego początku "ekonomicznych" wycieraczek za 60 zł.Na razie te są OK,chociał przy mrozie kilka razy zauważyłem że nie dawały sobie rady ( trzeba je często oczyszczać z lodu który gromadzi się przy ramieniu i blokuje bezawaryjną dokładną ich pracę).


RE: wycieraczki szyby przód - raszkol - 30-03-2013 17:49

Witam ja kupiłem Bosch i naprawdę super nie hałasują przy mrozach i dokładnie zbierają wodę polecam


RE: wycieraczki szyby przód - marcinb7 - 01-04-2013 20:40

Też Boscha polecam. Mają już cztery lata (znalazłem paragon na nie z kwotą 30 euro jak sprowadziłem auto) i do dzisiaj chodzą bezszelestnie i zbierają wzorowo.


RE: wycieraczki szyby przód - rafalk74 - 01-04-2013 22:28

A ja polecam VALEO tez hulaja juz 3 rok, ale chyba ostatni.


RE: wycieraczki szyby przód - Czerwony - 03-04-2013 19:47

Jestem zaskoczony opiniami Kolegów. Od razu przyznam, że w swoim Galaxy jeszcze wycieraczek nie zmieniałem, bo zbierają dobrze, więc w tym samochodzie doświadczenia nie mam. We wcześniejszych autach (było trochę) raz tylko wydałem kasę na super-duper wycieraczki w technologii kosmicznej i nawet miesiąca nie wytrzymały, Marki nie podam, ale się wtedy naprawdę wkurzyłem. Od tamtej pory kupowałem tanie (czasem i najtańsze, marketowe), z góry zakładając częste wymiany i mi to pasowało.

Tak w ogóle, to dziś przyuważyłem w Realu:

[Obrazek: f8c54e9165e1.jpg] [Obrazek: 268f418a7dc8.jpg]

Nie kupiłem, nie wiem co to - tylko informuję zainteresowanych.

Pozdrowienia


RE: wycieraczki szyby przód - dmusek - 03-04-2013 19:58

Te chyba mają zbyt wąskie mocowania i będą latały na bolcu. Najlepsze wyjście to dobre piòrka w stare obudowy u wszystko gra.


RE: wycieraczki szyby przód - Scrappy - 03-04-2013 20:06

Pomimo tego że w marketach z tyłu pisze, że pasują do SGA, to raczej nie. I właśnie nie będą latały, tylko w ogóle ramię nie wejdzie w mocowanie (wycieraczki 9mm, ramię 12mm)


RE: wycieraczki szyby przód - jurekgo - 13-07-2013 15:14

ja również dokonałem wspaniałego zakupu z informacja ze pasuja do SAG ale w praktyce okazało się ze sa 9 anie 12 mm i kicha nadodatek sa zakrytkie gumy żeby przelozyc tagze budel całkowity


RE: wycieraczki szyby przód - pagio1 - 02-09-2013 22:33

Dzisiaj założyłem wycieraczki BOSCH o długości 700 i 650mm. Wydatek 120zł za kpl. Trochę drogo ale ostatnio też miałem BOSCHA i spisywały się rewelacyjnie. Polecam.


RE: wycieraczki szyby przód - karol21h - 04-09-2013 15:57

witaj, masz całkowita racje.. niestety za dobrą jakość trzeba dobrze zapłacić, ma się to praktycznie do wszystkich części samochodowych, wycieraczki też zmieniałem i za Boscha placilem ok 100zl za komplet, są świetne i trwałe Smile