Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Ułamany element klamki... - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Ogólno techniczny (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- Wątek: Ułamany element klamki... (/showthread.php?tid=13486)



Ułamany element klamki... - m-blue - 02-05-2022 11:49

Witajcie, nie otwierają mi się drzwi pasażera z przodu... rozebrałem dwa boczki i jest jakby ułamany element klamki. Zanim rozbiorę wszystko pytanie, trzeba cała klamkę wymienić czy to jest jakoś wymienne? Na zdjeciu dzialajacy element z drugich drzwi, ta czarna łapka... pozdrawiam.


RE: Ułamany element klamki... - wesol - 02-05-2022 11:57

Chyba wiem oco ci chodzi. Gdzieś jyz miałem z tym styczność. Klamka do wymiany. Kupisz za grosze w uzywce.


RE: Ułamany element klamki... - m-blue - 02-05-2022 12:28

(02-05-2022 11:57)wesol napisał(a):  Chyba wiem oco ci chodzi. Gdzieś jyz miałem z tym styczność. Klamka do wymiany. Kupisz za grosze w uzywce.

Już się dokopalem, widać na zdjęciu co ulaman3 i widać zd to jest jakoś demontowalne... pytanie jak, bo klamkę bym musiał pod kolor szukać, a tak to by może przełożył.
Już mam... element jest demontowqlny bo jakoś to musieli złożyć, pytanie jak.... generalji2 chodzi o to, że klamkę w kolorze bym musiał szukać, a to jakiś perłowy wynalazek i jak kiedyś drzwi szukałem to ani sztuki w tym kodzie nie było.... póki co na szybko dokleiłem trawa blaszkę... zobaczymy co z tego wyjdzie....


RE: Ułamany element klamki... - wesol - 02-05-2022 13:32

Tak jest tam taki kolek wbity. Ale powiem Ci ze nie jest łatwo go zazwyczaj wybić. Kiedyś się z tym mordowałem.


RE: Ułamany element klamki... - Stefano - 03-05-2022 00:11

Ten złamany haczyk powinien być metalowy, a na fotkach wygłąda jak by był z plastyku. Klamka czarna, nowa, kompletna, rzemiosło, z dwoma kluczykami, to koszt 32,50 zł, kupowałem ostatnio...


RE: Ułamany element klamki... - m-blue - 04-05-2022 09:32

Dzięki, kojarzysz może, czy da się to przełozyć? Oglądałem, wygląda jak jakoś nitowane... nie wiem ile to pociągnie, ale nie widzi mi się malować klamki przy ew. wymianie Smile Pozdr.