Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Brak miejsca na koło zapasowe, jakiś mały zbiornik w tym miejscu? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Sharan Alhambra 1995-2009, Galaxy 1995-2005 (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Ogólno techniczny (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- Wątek: Brak miejsca na koło zapasowe, jakiś mały zbiornik w tym miejscu? (/showthread.php?tid=13197)



Brak miejsca na koło zapasowe, jakiś mały zbiornik w tym miejscu? - necik - 22-08-2021 18:20

Witam,

Mam sharana z 2006 r silnik 2,0 diesel. W miejscu gdzie powinno być koło zapasowe mam zamontowany jakiś mały zbiorniczek (zdjęcie w załączniku). Co to za zbiornik i czy można go przenieść w inne miejsce?

Ostatnio rozwaliłem oponę w Bieszczadach i musiałem jechać autostopem 15 km do najbliższej wulkanizacji, bo nie miałem zapasu. Po tej przygodzie uznałem, że albo zamontuję pełnowymiarowe koło pod samochodem (jeśli uda się przesunąć ten zbiornik), albo będę jeździł z dojazdówką. Czy do sharana występują dojazdówki?

[Obrazek: RiYjfJR.png]


RE: Brak miejsca na koło zapasowe, jakiś mały zbiornik w tym miejscu? - wesol - 22-08-2021 19:27

zbiornik z plynem satacen do dpf. dosc drogi plyn. chyba ktos kiedys pisal na forum ze przemiescil go ale dokladnie gdzie to niepamietam. dojazdowka jak to w vagach jest ake6 tania nie jest bo to chodliwy temat w touranach. jakies 250-300 zl.