Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 28-12-2013 20:20

Wczoraj przełożenie opon przednich na tył,a tył na przód i zero ściągania na prawo,naprawiony tylny mechanizm wycieraczki, zauważona pęknięta złaczka sprysku,już zamówiona w ASO na poniedziałek bedzie,a dzisiaj naprawiony pływak paliwa,bo strasznie wariował,okazało się ze styki były zabrudzone ale papierek ścierny 2000 załatwił całą sprawe

a oto sprawca

[Obrazek: 1fe65e01b42e.jpg]

[Obrazek: b3d836b3c54f.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grzegorzbr2 - 29-12-2013 21:07

Jestem tu nowy na forum i dzięki Waszej pomocy znalazłem przyczynę niedogrzania silnika, wymieniłem termostat oraz szczotki węglowe w silniczku pompy. Teraz szybciutko łapie temperaturę i jest ciepełko.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 01-01-2014 18:18

Hej wszystkim Co zrobilem dzisiaj swoim Sharanem a tak fajnie rozpoczalem roczek 2014 na konto wlecial Mandacik dobrze ze nie duzy taki symboliczny ale te punkciki Dodgy tak moj Szatan rwie sie do jazdyBig Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - wesol - 01-01-2014 18:57

a ja wczoraj zmienilem olej no i zlokalizowalem przeciek oleju na egr.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - szparag86 - 01-01-2014 21:09

Wreszcie (jak to mówią lepiej późno niż wcale Smile nabyłem zimowe trzewiczki do mojej galaktyki) Myślę, że dobry zakup:
4x stal 15" z ubiegłorocznymi Micheline Alpin A4, bieżnika ponad 7mm, używane niecały sezon, wyważone za 750zł (sprawdzałem nowe takie opony to ok.1100zł + felgi 250zł + no i jakieś 60zł za montaż i wyważenie), czyli dałem jakieś pół ceny. Poprzedni właściciel sprzedał galaxy 2000r FL i w nowym aucie te koła nie znajda zastosowania więc je chciał szybciutko sprzedać żeby w garażu nie przeszkadzały...


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - marcyb3 - 01-01-2014 21:26

wczoraj zrobiony spryskiwacz w nowym miejscu na tylnej klapie i mechanizm wycieraczki poprawiony to coś zaczął cięźko chodzić mimo ze był przedwczoraj czyszczony,sklejony zawias środkowego schowka na pulpicie


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - biart3 - 01-01-2014 21:42

Ja swojego tak wypucowałem że mnie boli dysk, umyty zakonserwowany przed zimą i w nowym roku powitany.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 01-01-2014 21:58

Nie dzisiaj, przedwczoraj.
Co zrobiłem w mojej alhambrze?
Mało nie zacząłem płakać. Miałem być zaskoczony...i byłem. Wyszedłem z domu i gdy słońce przyświeciło zobaczyłem na niedawno spolerowanym lakierze pełno rysek. Pozdrawiam Orlen i ich myjnie automatyczne!


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - m-blue - 01-01-2014 22:21

Zaślepiłem egr'a, póki co cieszę się nową kontrolką check na desceSmile czas myśleć co dalejSmile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 01-01-2014 22:39

Umyłem szybę czołową,smugi miała...