Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - andrew7800 - 16-12-2013 16:47

Nic nie zrobiłem ponieważ w sklepie wsiąkło łożysko które na dzisiejszy ranek miało być na 100%. Robota odwleczona na jutro Sad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - kaskader - 16-12-2013 20:16

Wymieniony wysprzeglik w skrzyni + olej :)nastepny w kojece czeka DwumasUndecided


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - empoli71 - 21-12-2013 12:18

Wypucowany, zalany pod korek założony box na dach zaraz pakowanie i jutro w drogę na świętaShy


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - jaro211 - 21-12-2013 12:52

wyjęty rozrusznik i zamowione czesci boscha szczotkotrzymacz lozysko slizgowe igiełkowe w glowicy jest ok


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - szparag86 - 21-12-2013 21:40

Z racji porannych problemów z rozruchem przy niskich temperaturach, ustawiony kąt wtrysku (było 000 jest 052Smile i wymienione świece żarowe ( nie grzała ani jedna, aż dziw, że auto zapalało po 5 obrotach rozrusznika przy -5st i do tego z przestawiona pompą-stawiając przy tym zaporę dymną).
Rano próba efektów mojej pracy.
Do tego auto wysprzątane umyte, sprawdzone płyny, wymieniony uszkodzony głośnik itd.

P.S. z rana przy -4 pali na dotyk Smile i nie kopci Smile)


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - piotto0 - 22-12-2013 16:34

Udało mi się wczoraj umyć auto - jako że pogoda całkiem dopisała to parę fotek po umyciu udało się zrobić.
Wosk Meg's #16 - nakładany około 1mc temu trzyma się dzielnie.
Zresztą NW Rain-X nakładana około 1,5mc temu na wszystkie szyby trzyma jak zaraz po nałożeniu w dalszym ciągu.
Fotki kropelek poniżej : D ( Niestety robione telefonem ... więc nie jest idealnie )
[Obrazek: 7dIRn62l.jpg]

[Obrazek: h1muq2Yl.jpg]


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - krisb - 22-12-2013 19:15

Zamontowana głowica po szlifie,wymienione zawory uszczelniacze,wymieniony rozrząd komletny,wymieniony akumulator centra 85Ah, wymieniona guma na przegubie jeszcze zostało do naprawy dogrzewacz i przegub wewnetrzny,reszta za miesąc bo jak na jeden miesąc to za duży wydatekSad


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Kacperiusz - 22-12-2013 19:25

Filtr powietrza i kabinowy wymieniony, dodatkowo przesmarowałem dzięki wcześniej zamontowanych kalamitkach sworznie w wycieraczkach Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - Scrappy - 27-12-2013 13:53

Uruchomione uchylne szyby elektryczne.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - ndru - 28-12-2013 13:27

Wczoraj zrobiłem piecyk u stefano, dzisiaj zbieżność i badanie techniczne. I wymieniłem jeszcze wentyl w kole bo przepuszczał.