Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA (/showthread.php?tid=1305)



RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 27-11-2013 22:36

Wymieniłem tylne szyby (na razie tylko uchylne) na fotochromy, auto wygląda lepiej Wink.

Przymierzyłem też skórzane fotele, ale bardziej by mi pasowały siwe niż beżowe. Dlatego założyłem wątek w "Sprzedam".


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - maciej94 - 28-11-2013 18:48

wymieniłem zaworek podgrzewający na filtrze paliwa bo pojawiało się powietrze w układzie paliwowym miedzy pompa a filtrem i od razu dałem mu nowy filtr paliwa na zimę pozdro


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - toma126 - 28-11-2013 21:33

Zmieniłem kapcie na nowe zimowe Falken HS-449 205 60 16 96H, zrobiłem el. lusterka, wymieniłem linkę od klamki w drzwiach od strony kierowcy, polatałem vagiem - zlokalizowałem i zlikwidowałem błędy od czujnika temp. i G71... to chyba na tyle Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - tomzdr - 29-11-2013 10:09

Na początek wytłumaczę się z niepisania.Blush Od października mam sharanka i powoli eliminuje dolegliwości, czytając Wasze porady i spostrzeżenia.
To pierwszy mój diesel więc póki co, to uczę się eksploatacji, wcześniej Golf II '88Cool
Do tej pory w shatanku wymienione stare przewody hamulcowe (tył), linki ręcznego, zimówki założone (Firestone Winterhawk).
Najważniejsze, co wg. mnie udało się zrobić to zlikwidować syczenie spod hamulcaBig Grin bez wymiany i demontażu serwa.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - raventes - 30-11-2013 12:01

A ja kupiłem Szarikowi nowe oponki - żeby było śmieszniej letnie Big Grin Poczekają do wiosny już w moim garażu Big Grin


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - bodzio_r1 - 01-12-2013 11:06

Umyty wysprzątany sprawdzone wszystkie płyny Smile


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - przemo - 02-12-2013 16:52

Jako, że od dawna przymierzałem się do wymienienia żarówek na lepsze a spalenie się jednej H4 dało mi do tego powód to zakupiłem i wymieniłem żaróweczki na Philips X-treme Vision+100%

Dziś powinna pojawić się fotorelacja.


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - grażyny - 02-12-2013 20:24

Wymienione przednie tarcze i klocki hamulcowe .


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - rodzynek - 04-12-2013 01:32

Uruchomiłem w końcu tempomat. A problemem był źle wpasowany czujnik-wyłącznik na pedale hamulca.

I zdobyłem lotkę Zendera na tylną klapę. I zderzak z czujnikami parkowania i całą resztę do tego. Znów muszę kupić lakier i malować Wink


RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie - goozik - 04-12-2013 02:12

Panowie !Może ktoś zmieni tytuł tego tematu,?Obecny tytuł jest kiepski i dwuznaczny,ile można czytać o umyciu ,posprzątaniu i jakichś tam pierdnięciach , dmuchnięciach itd i np;
Dzisiaj w moim sharanie powiedziałem brzydkie słowo...
Dzisiaj w moim sharanie puściłem bąka....
Dzisiaj w moim sharanie wyglądałem jak przez okno...
albo;Dzisiaj w moim sharanie zrobiłem/am komuś na wesolo laske(lub łaskę[zależy jak kto pisze])...

Pliss...to idiotyczne i patetyczne komus może się wydawać ,nie sądzicie?